Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok (fiatal) ti mit csinált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (fiatal) ti mit csináltok ha láttok egy jó pasit az utcán? Volt már olyan hogy ti mentetek oda hozzá?

Figyelt kérdés

19/F vagyok

Sokan mondják hogy jóképű vagyok és ismerősei közt én viszem a pálmát kinézetre.


Nem tudom hogy higgyek e ennek mert nekem még eddig nem volt abban részem hogy engem egy lány mondjuk megszólítson az utcán vagy nagyon feltűnően megnézzen (úgy hogy észrevegyem).


2012. júl. 31. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:

engem már 3x szólított le lány, és mások szerint én is jóképű vagyok. én még senkihez sem mentem oda 22éves letemre.

egyiket majdnem megdugtam aznap :D

2012. júl. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hidd el hogy keves lanynak van batorsaga hogy egy jokepu fiuhoz menjenek es szolitsak meg. ;)
2012. júl. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én álltalában megbámulom őket. bár nem olyan feltünően és 10 percen kersztül hanem először a szemébe nézek aztán még egyszer utána fordulok de az csak refleksz és nem azért hogy a seggét lássam. és amúgy azt ne várd hogy a lány megszólít. 1-2 lány lesz olyan aki meg fog szólítani de szerintem inkább te szólcs meg lányokat.
2012. júl. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem mert nem nagyon vagyok tisztában a külsőmmel. Eddig 2X volt hogy lány jött oda hozzám de ők is csak ismerősökön keresztül, facebookon.


Amúgy az jó jel ha a szembe jövő lányok rád néznek és mikor te is ránézel akkor elkapja gyorsan a fejét?

2012. júl. 31. 17:55
 5/8 anonim ***** válasza:
azért kapja el hogy ne legyen kínos hogy nézett. ha küldesz képet úgy könnyebb megmondani amúgy .
2012. júl. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az a jó jel ha nem veszi el a tekintetét.

Ha 5 másodpercnél tovább bámul a szemedbe, nem szabad 1másodpercet sem gondolkozni, hanem odamenni. Tuti siker.

2012. júl. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha (akit érdekel) küld facebook linket akkor bejelölöm és ott meg tud nézni.
2012. aug. 1. 00:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdekli a krampuszt..
2012. aug. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!