Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért problémázik annyi fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért problémázik annyi fiatal srác hogy nem találnak barátnőt? Itt a válasz (? )

Figyelt kérdés

Utána néztem ennek hiszen a statisztikák szerint több a nő mint a férfi mégis sokan nyűglődnek itt.

Nos mélyebben bele bonyolódtam ebbe a dologba és kiderült hogy azért több a nő Magyarországon mert a férfiak korábban halnak és sokkal több özvegy öregasszony marad.

De a most kb 20 éves korosztály közül 4x több a fiú mint a lány. Ez azt jelenti hogy 3 fiúnak nem jut barátnő hisz általában egykorú vagy fiatalabb lányokra hajtanak.

-Nade mivel kevesebb a férfi arány 40-50 éves korig ezzel csak az idősebb fószerok járnak jól.

Csakhogy mivel rosz az arány így még a számításokból kifelejtettük ám azt a tényezőt hogy a 30-35 évesek is nő nélkül maradnak még és ők is a fiatalabb korosztályból válogatnak. És mivel már saját felépített karierrel életet élnek lássuk be nagy sikerarányuk van a lányok terén. Gondolom nem ritkán láttok 18 éves lányt 32 éves pasival.

Szóval így még rosszabb az egy főre jutó fiú lány arány a 20 as éveit töltő fiataloknak. Azaz durván olyan 9-10 fiú jut egy lányra.

És ha belegondolunk vannak olyan városok ahol lehet még rosszabb az arány és egy másikba talán kicsivel jobb. Szóval az is szerencse kérdése melyikbe laksz.

Bár szerintem ebbe belegondolni is rossz. 10 férfinél kell jobbnak lenned hogy barátnőd akadjon. És akkor még nincs benne hogy szép is az a lány.

De hogy érzékeltessem az arányt egy dühödt focicsapat fordul ellened. 10x több az esélye hogy jobb akad nálad 10x több az esélye hogy lelép a barátnőd és 10 x vonzóbb sikeresebb szebb embernek kell lenned ahhoz hogy barátnőt szerezz és 10xnagyobb szerencse kell.

Ezért van szerintem annyi bekattant ember, mert ez valahogy nem normális dolog.



2012. júl. 21. 04:18
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

szerintem meg te nem vagy normális :D

a statisztikád úgy hülyeség ahogy van



az osztályomban, sőt az egész iskolában nincs is olyan osztály, ahol ne a lányokból lenne több

2012. júl. 21. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

A többi 19 osztályba meg 3 lány van összesen mi?.. Én vagyok a hülye??

[link]

második cikk 6. bekezdés. Ott a lényeg.

Ember menj már el másfele és nézzél szét. Szerintem kezd el számolgatni őket.

2012. júl. 21. 04:28
 3/34 anonim ***** válasza:

Ezt én már évekkel ezelőtt tudtam. Eleve több kisfiú születik, mint kislány.


Állítólag azért (is), mert az y kromoszómát tartalmazó hímivarsejt könnyebb, mint az x-et tartalmazó, ezért gyorsabban tud haladni.


De a 20 éves korosztálynál bizony, több a fiú.


A válaszod második fele (kérdező) "bla-bla", mert én meg azt vettem észre, hogy sok 30 közeli nő is 20-as fiúkkal kezd mászkálni.

Bár csak az utóbbi években, és ezekben az esetekben elég magas a nők egzisztenciája, sok diploma, lakás, autó, jó fizetés, én ilyen környéken élek.


Szóval, ők mászkálnak a 20 éves szépfiúkkal. :)


Egyébként a megoldás egyszerű: idős korban több a nő, hát a sok hoppon maradt pasi jöjjön össze az idős nénikkel. :D


Még az is nagyobb eredmény, mint itt nyafogni minden nap! :D

2012. júl. 21. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
A cikk különben még régi is, 2009 óta sok víz lefolyt a Dunán. :)
2012. júl. 21. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

Amit írsz, az egyszerűen hülyeség! Nincs négyszeres túlsúly. A te osztályodban hányan is vagytok? No, persze a műszaki szakközép nem ér... Itt van egy valós adatok alapján készített korfa: [link]


Az hogy neked nincs barátnőd, az a te hibád, és ahelyett hogy bűnbakot és felmentést keresel a neten, inkább nézz szembe önmagaddal! Mert ez így szánalmas...

2012. júl. 21. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

Több fiú születik, de a serdülőkort már több lány éri meg. Ergo 13 éves kor felett a nők vannak túlsúlyban. Tehát minden korosztályban több a nő. Ez amúgy teljesen egyértelmű is és az élet igazolja is. Sok genetikai betegség fiúkat támad meg, mivel a dns hordozza ezeket a betegségeket. Nőknél egy eszélyes betegség van, a leukémia, ami elég magas százalékban örökölhető sajnos.


Szóval serdülőkorban és felette több a nő. 55 év elett pedig szinte nő uralom van.

2012. júl. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Azért nincs sok fiatal srácnak bnője, mert a lányok nagyon válogatósak, és csak a jóképű pasik kellenek mindnek. Akinek nem jut ilyen, az inkább marad egyedül, de nem jön össze egy csúnya, alacsony fiúval.
2012. júl. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Amíg te ezen agyaltál, addig én megtermékenyítettem 2 nőt.
2012. júl. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

1. A cikk többezres különbségekről beszél, nem 3-4x-es többletről.

2. A szép csajokért eleve mindig meg kellett küzdeni, ezt statisztika nélkül is lehetett tudni.

3. Ha nem vagy helyes, a kevésbé feltűnőszépségeknél akkor is nagyobb az esélyed, hiszen az utolsó kis mitugrász majmok is csak a top csajokra hajtanak, az átlag csajokért kevesebbet hajlandóak tenni.

4. Nem veszed figyelembe azokat a srácokat, akik annyira csúnyának érzik magukat, hogy nem is próbálkoznak, ahogy azokat a srácokat sem, akik hiába adnak magukra, meleg mivoltukból kiindulva nem jelentenek majd konkurenciát.


És még sorolhatnám. Itt csak azért sírnak a a pár nélküli hímek, mert lusták. Egyszerűbb panaszkodni, mint mondjuk tenni valamit magadért.

2012. júl. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Csak szóltam a szerbeknél sok a csaj,a magyaroknál viszont kevés. :D
2012. júl. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!