Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek probléma ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anowind kérdése:

Szerintetek probléma ha egy magyar csajnak/pasinak, roma származású a párja?

Figyelt kérdés

Kérdéseim:

1, Párkeresésben számítson az illető származása? (roma, néger stb.)

2, Sokan (inkább fiatalok) elcsodálkoznak ha egy fehér embert, négerrel lát párkapcsolatban. Miért? Tényleg megdöbbentő az ilyen?

2, Törődjünk mások véleményével?

3, Miért nézik rosszallóan és bántják az ilyen párokat, mikor nem is ismerik őket, közben lehet boldogságban élnek és véleményüket arra alapozzák, hogy minden "roma" ugyanolyan semmirekellő?

4, Kockázatos roma társat választani magunknak?



2012. júl. 31. 21:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
58%
Ha igazán szeretitek egymást akkor nem hallgattok mások véleményére. :)
2012. júl. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
60%

1. Nekem számít. Nem vagyok rasszista, de nem jönnek be a színes bőrűek. (A romákat meg a négereket véletlenül sem tenném egy lapra, és nem a romák javára..)

2. Csak néha csodálkozom el, amikor a közvetlen környezetemben fordul elő az ilyen. Amúgy meg nem hat meg.

3. Mások véleményével általában nem kell törődni. De mivel megkérdezted, ez már azt mutatja, hogy azért mégis ezt teszitek.

4. Az emberek márcsak ilyenek, azt meg nem lehet mondani, hogy alaptalan a romákkal szembeni előítélet.

5. Nem hinném. De én nem tenném.

2012. júl. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

A néger és a roma nem azonos fogalom.


Ha a roma párra szűkítjük a kérdést, akkor meglátásom szerint jóval kockázatosabb roma párt választani. Ha esetleg szakítás, probléma lesz, valószínűleg jön az egész família és nem túl diplomatikus eszközöket fognak bevetni a vélt sérelmeik rendezésére. Emellett belevihet a törvénybe ütköző életmódba is. Ilyen esetben igenis törődni kell mások véleményével!


"Miért nézik rosszallóan és bántják az ilyen párokat, mikor nem is ismerik őket, közben lehet boldogságban élnek és véleményüket arra alapozzák, hogy minden "roma" ugyanolyan semmirekellő?"

Tapasztalat. A 99%-uk valóban ugyanolyan semmirekellő.


23/F

2012. júl. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
37%

Tapasztalatom, hogy a legtöbb roma igenis "bünöző típus". Mondom ezt úgy, hogy magyar lány vagyok és az igazi szerelmem akit 15 évesen ismertem meg cigány volt. Három évig voltam, de végülis szexkapcsolatban inkább. 18 éves koromban lett vége vele. Aztán most pár hónapja újra feltünt és találkoztunk. Furcsa volt vele igy találkozni. De nagyon rossz érzés, mert tudom, hogy szeretem, nem haragszok rá semmiért, de igen ő is "bünöző" típus. Kicsit szégyellem, hogy én egyetemre járok egy szőke lány vagyok és ilyen pasit szeretek. Mert szeretem, de komoly kapcsolatra nem jönnék vele össze addig amig ilyen életet él. Bár szerencsém van, mert ő meg sose jönne össze velem komoly kapcsolatra. :)

Szóval a kérdésekre válaszolva.

1, Talán számít igen.

2, Én nem szoktam csodálkozni rajta, szóval nem tudom más miért teszi.

3, Más véleményével nem kell törődni. Ha neki igy megfelel maradjon abban a párkapcsolatban.

4, Mert általában a legtöbb roma semmirekellő.

5, Én soha nem féltem/félek a roma "barátomtól". Igazi kemény pasi, de nem tartom/tartanám kockázatosnak. Tudom volt barátnőit megverte és lehet megfogom még járni, de nem tehetek róla nem igazán félek tőle. De más tekintetben bármikor börtönbe kerülhetnek stb. abból a szempontból kockázatos.

2012. júl. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
58%

nekem van egy végtelenül aranyos és rendes roma fiúismerősöm. sokkal különb ember, mint sokunk. gondolkodtam azon(elég sokat), mi lenne ha összejönnénk, de állandóan az van előttem, hogy mit szólnának hozzá a többiek(család, barátok, osztálytársak stb). én lennék az, akit szekálnának. aztán eszembe jutott, hogy az egyik felmenőm(valami déd vagy ükakárki) jós cigány asszony volt és ezt be tudnám vetni a rosszakarók ellen.


szemét dolog ez, hogy kinézik csak azért mert más kultúrájú és az előítélete erősebb, minthogy inkább előbb megismerje.

2012. júl. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

A felsorolásokat saját vélemény alapján formálom

1.:Igen, számít!

2.:Ha egy fehér nőt látok egy néger palival, akkor valóban csodálkozva nézek, ha egy néger nőt látok egy fehér férfival, akkor szerencsésnek tartom azt a faszit.

3.:Igen, néha nem árt kicsit objektíven nézni ezt a dolgot.

4.:Van egy olyan skatuja amiből a romák soha nem fognak kiszabadulni, én is azt a tábort gyarapítom, akik kúrvára elítélik a romákat (személyes tapasztal okán) - ok, van kivétel, de elenyésző számban.

5.:Nagyon is, mert biztos, hogy egy kalap alá fognak tenni a roma pároddal.

2012. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
72%

Igen elég eget rengető probléma. Ha magyar vagy akkor magyarral házasodj! Fekete belefér, sárga is de hogy egy élősködő cigány?


Köszönöm hogy nem keveredsz!

2012. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
zohan123 válaszolónak: Én úgy vagyok vele, hogy ha én egy roma csajt találnék tökéletes párnak, akkor miért ne tudnék vele élni? De viszont mások véleményével (gondolok itt főleg a rosszakarókra) szerintem nem kell törődni. Van mikor tettlegességig fajul el a dolog, mert valaki annyira rossz szemmel nézi az ilyet, hogy bármire képes lenne.
2012. júl. 31. 21:36
 9/26 A kérdező kommentje:
6-os válaszolónak: Ha tényleg nagyon rendes és össze akarsz vele jönni miért ne tehetnéd? Ez rajtad és rajta múlik! És valóban, sokak azért nem merik ezt bevállalni mert félnek mások (vagy a család) véleményétől. Igazság szerint, valószínű, hogy az én családom se örülne, hogy roma a barátnőm.
2012. júl. 31. 21:55
 10/26 A kérdező kommentje:
7-es válaszolónak: Te akkor egy kalap alá veszel minden cigányt?
2012. júl. 31. 21:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!