Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek probléma ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anowind kérdése:

Szerintetek probléma ha egy magyar csajnak/pasinak, roma származású a párja?

Figyelt kérdés

Kérdéseim:

1, Párkeresésben számítson az illető származása? (roma, néger stb.)

2, Sokan (inkább fiatalok) elcsodálkoznak ha egy fehér embert, négerrel lát párkapcsolatban. Miért? Tényleg megdöbbentő az ilyen?

2, Törődjünk mások véleményével?

3, Miért nézik rosszallóan és bántják az ilyen párokat, mikor nem is ismerik őket, közben lehet boldogságban élnek és véleményüket arra alapozzák, hogy minden "roma" ugyanolyan semmirekellő?

4, Kockázatos roma társat választani magunknak?



2012. júl. 31. 21:13
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Bár a 7es válaszolótól kérdezted, de én azt mondom igen cigány az cigány. Veszekedős, kötekedős, bünözők. És cigány az a fiú akit szeretek, de nincs kivétel egy kalap alá megy mind.
2012. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
11-es válaszolónak: Valaki azt mondta nekem, hogy a cigányok legalább összetartanak! Kérdeztem tőle miért a magyarok nem? Nem válaszolt semmit. Vajon miért?
2012. júl. 31. 22:08
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőm roma fiút választott. Féltettem, de a lány nagyon szerette és a fiúnak tisztességes munkája volt. Voltunk közösen étteremben és tényleg művelten beszélt, igaz, keveset. Nem voltunk amúgy összejárósak, mert messze éltünk egymástól, de mikor később összefutottunk furcsa volt, hogy az addig életvidám lány egyre szűkszavúbb lett és hosszú ujjú pulcsiban van nyáron is. Rá is kérdeztem, de kamuzott valamit én meg bevettem. Legközelebb a tv-ben láttam viszont a lányt, már halott volt, különös kegyetlenséggel végzett vele az a csendes roma fiú, akinek pedig még munkája is volt. Ja és persze addig is rendszeresen verte.
2012. júl. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
13-as válaszolónak: Jesszusom ez nagyon durva :S Sajnálom. Esetleg van erről valami cikk, hír is a neten?
2012. júl. 31. 22:32
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Én a hatos válaszoló vagyok, de úgy vettem észre, hogy amit nekem címeztél azt 7. nek írtad.

Szóval - igen, én egy kalap alá veszek minden cigányt, hogy miért? Mert ha meghallom azt a szót, hogy cigány, akkor egy retkes, büdös, semmirekellő, munkakerülő, trehány, sötét, buta alakra asszociálok. Gondolom ennek az az alapja, hogy gyerekkoromban egy olyan faluban nőttem fel ahol azért voltak rendesen a cigányokból, elég sok konfliktusom volt velük nekem is és a családomnak is. Az összes cigány osztálytársam már alapból egy csőd volt, bukdácsoltak, büdösek voltak, loptak, hazudtak, csaltak és nem azt mondom, hogy ez csak annak tudható be, hogy bele van kódolva a génjükbe, hanem ezt is látták otthon, szinte eleve a születésüktől kezdve egy rakás szar az életük.

Anyukám bíróságon dolgozik. Mikor belépek az épületbe már akkor megcsapja az orromat a büdös cigány szag, akik a váróban tobzódva várják az ítéletüket. kb csak minden 6 ember fehér/magyar, ami elég csekély arány. Van rendes cigány, sőt ismerek is, de 22 év alatt akiket megismertem egy kezemen megtudom számolni, hogy kik a rendes cigányok, ez azért elég gáz, valljuk be! Ilyen alapon szerintem joggal mondhatom azt, hogy én egy kalap alá veszek minden cigányt és azzal, hogy te cigány párt választasz magad mellé félig te is azzá válsz, ha nem is a származást nézzük, hiszen előítéletekből áll az egész világ.

2012. júl. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
15-ös válaszolónak: Én tényleg a 7-esnek szántam a válaszom! Amit te leírtál is érthető. Én debreceni vagyok és itt is rengeteg van belőlük ugyanúgy mint máshol. Sajnos én is keveredtem összetűzésbe velük (pl. egyik este a buszállomáson, miközben a barátnőmmel együtt indult volna ki a busz a megállóból, vállal nekem jött egy cigány gyerek. Én megmondtam neki, hogy mit képzelsz te magadról, pillanatra vissza fordult aztán ment tovább. Egy csaj is volt vele.) Vajon ha nem lett volna ott senki mi történt volna? Ezt nem tudhatjuk. Lehet már nem élnék. DE rengeteg cigány gyereket látok cigizni is. A szüleik fel vannak háborodva ha nem adsz nekik cigarettát. Sajnos én is a rossz fajtából látok többet!
2012. júl. 31. 22:46
 17/26 Kobold66 válasza:

Kedves Kérdező! Bár én rasszista vagyok, de ezt tegyük most félre.

A cigányság, mint népcsoport rendelkezik egy saját kultúrával. (ennek színvonalat most ne firtassuk) Vannak saját szokásaik, értékrendjeik, amik enyhén szólva nem könnyen illeszthetőek össze a magyar, vagy az európai kultúrával. Ez már konfliktushelyzetet teremthet, mert valamelyik félnek fel kell adnia az identitását, ami hosszú távon nem hoz jó eredményt.

Amennyiben ez a vegyes kapcsolat olyan szinten elmélyül, hogy gyermek születik, akkor kezdődnek az igazi bajok. A gyerek hová is fog tartozni? A magyar azt mondja: Te cigány/néger/zsidó/stb vagy... Amazok sem fogadják be, mert azt mondják: Te magyar vagy... Mi is lesz az igazság? Hova is fog tartozni? Mert valahová tartozni kell, mivel az ember társas lény.

Hazánkban a fentiek ellenére mégis javasolható a vegyes párkapcsolat, mert itt mindenki előnyt élvez, csak a magyar nem. Ha cigány vér is van az illetőben, kapja a segélyt, ha zsidó, akkor jó álláslehetőségek, ha néger/egyéb, akkor sírhat, mert ő üldözött...

Tehát a kérdésre szerintem nem egyszerű a válasz.

Én nem tudnék lefeküdni olyan nővel sem, aki egyéb rasszokat is a lába közé engedett. De ez én vagyok...

2012. aug. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Igen, van cikk és videó is a neten.

Keress rá a salgótarjáni macsetás gyilkosságra.

Remélem felnyitja a szemed. Jelzem nem vagyok rasszista, csak romák között élek. Van afrikai és afgán barátom is, egyik kamionos, másik orvos, a romákat ők sem kedvelik.

2012. aug. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
18-as válaszolónak: Köszi szépen! Megnézem.
2012. aug. 1. 11:42
 20/26 anonim ***** válasza:
Én vagyok akinek roma a "barátja". Én is debreceni vagyok. Nekem volt olyan pont most pár hete, hogy éjszaka egy nem éppen jó környéken vártam barátomat. De ő nem jött én meg nem tudtam telefonálni. Jött velem szembe két cigány fiú akik láthatólag bevoltak drogozva. Mivel telefonálni akartam leszólítottam őket. Segítettek nem volt gond. Oké erre azt mondaná már valaki, hogy na vannak rendesek is. De ezek akkor pont kedvesek voltak. Utána megérkezett a barátom. Kiderült két haverja volt amugy. Barátomtól hallgattam utána, hogy mégegyszer ilyet nehogy csinálni merjek, hogy éjszaka cigány fiúkat szólítok le. Pedig mondom ő is az. És ő is tudja, hogy milyenek. Barátom azt mondta, hogy ezek a cigányok és most a debreceniekről beszélek általában ismerik egymást. De még itt is van olyan, hogy egyik cigány fél a másiktól, mert az olyan. Barátom meg is mondta, hogy ha valami gondom lenne csak vágjam be, hogy az ő barátnője vagyok és senki nem fog merni bántani, persze ha az illető józan, mert drogozva már ők se foglalkoznak vele.
2012. aug. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!