Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is rosszul éreznétek magatokat?

Figyelt kérdés
Barátnőm mondta tegnap hogy ma nem tud fel jönni facebookra, mert megy orvoshoz. Azt mondta hogy holnap jön fel, de mégis fent volt ma. Szóval hazudott nekem. :-(
2012. júl. 31. 23:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
fúúú de szörnyű kedves krisztián... megnyugodhatsz nincs semmi gáz vele... max terhes
2012. júl. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ÚÚÚÚrIsten... Miért nem kérdezted meg tőle hogy hgy ment a vizsgálat? Lehet csak hamarabb ért haza.
2012. júl. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

miért egész nap orvosnál vagy mi?

Akkor te meg mond azt hogy nem tudsz feljönni mert zabálsz délután. Közbe mégis menj fel.

2012. júl. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jezusooom...ne hulyeskedj mar..lehet h egy pillanatra ment fel vagy mas dolga volt..nyugi mar ha meg annyira izgat kerdezd meg tole.
2012. júl. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Miért nem írtál neki?

Csak nem tartott neki egy napig elmenni orvoshoz,szóval azért kérdezz rá.Lehet,hogy azt várta mikor írsz.

2012. júl. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
menj aludni.
2012. júl. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azért nem írtam, mert valamikor délután olvasta el azt az üzenetet amit még tegnap hajnalban írtam neki, mert gondoltam majd HOLNAP el olvassa.
2012. júl. 31. 23:56
 8/12 anonim ***** válasza:
És mit írtál neki?
2012. júl. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt írtam hogy nézzen meg egy filmet, de ez most mellékes. Na és kiderült hogy ma fent volt, mert el olvasta. Nagyon rosszul esik h hazudott. :-(
2012. aug. 1. 00:06
 10/12 A kérdező kommentje:
Nincs egész nap orvosnál, csak nekik nincs gépük. A kereszt szülei nem laknak tőlük messze. Kb 1 km-re. De hazudott, és ez szar érzés.
2012. aug. 1. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!