Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásnak számít, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít, ha interneten chattelek valakivel, és már a szex is szóba került?

Figyelt kérdés
Találkozni nem fogunk, túl messze lakik, de a párom elolvasta az e-maileket. Azt mondta, hogy nem zavarja, de én eléggé rosszul érzem magam emiatt. Őszintén? Én kiakadtam volna a helyében. Miért ilyen toleráns? Ti mit gondoltok?
2012. aug. 1. 08:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm ezért szakított a faszijával mert a szándék megvolt a megcsalásra :) Szerintem se túl etikus, hogy más után sóvárogsz akár csak leírásban is miközben van valakid. Vágyakozni lehet de tartsd a fejedben :D 22/F
2012. aug. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem számít szerintem megcsalásnak, de az előttem szólónak osztom a véleményét. Ne akarj két szék közé esni!

(29/F)

2012. aug. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem lenne megcsalás, de én újragondolnám az egészet. Lehet a szakítás mellett döntenék szintén. Semmi kedvem nem lenne együtt lenni valakivel, aki mellett azon kellene töprengenem, hogy vajon mikor teszi meg személyesen is. Fogadd meg az első válaszoló tanácsát, ha tényleg szereted a párodat! 21/L
2012. aug. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én élőben is szoktam beszélgetni a szexről barátokkal, ismerősökkel, lányokkal, fiúkkal, nekem ez természetes dolog, hogy beszélünk róla, hogy pl kinek mi a jó ... persze nem személyeskedéssel, hogy neked így meg úgy csinálnám.... akkor ez is megcsalás ?

Szerintem mindenki szokott fantáziálgatni, hogy ezzel meg azzal milyen lehet , nincs ebben semmi rossz, amíg a párod az első és nem csak a fantáziálgatásokra indulsz be, amíg tökéletes a szex, ez számomra belefér egy kapcsolatba ! Ha már valaki csetelésből el tud csábulni, az élőben is !

Neked kell tisztáznod kinek hol a helye a szívedben, fejedben !

2012. aug. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

A párom az első, az biztos. De ő maga mondta, hogy mivel 9 éve együtt vagyunk, megérti, ha másra is gondolok. De azt is mondta, amíg személyesen nem találkozunk, addig nem számít.

Igen, szégyellem magam emiatt, de az is fura nekem, hogy a párom meg ennyire lazán veszi. A "szóba került" alatt nem azt kell érteni, hogy úgy általában, hanem, hogy egymással. Igen, szemét voltam. De élőben nem tenném meg. Lett volna már rá lehetőségem, nem léptem félre, a párom nagyon rendes velem, nincs okom panaszra.

2012. aug. 1. 09:01
 6/17 A kérdező kommentje:
Mondtam egyébként a páromnak, hogy kipróbálhatnánk mi is ezt a cyberszexet, de ő nem akarja. Legalább leírnám neki, hogy mik a vágyaim, mert a nemi életünk mostanában eléggé ellaposodott. Pedig több értelme lenne, mert legalább tudnánk is találkozni utána.
2012. aug. 1. 09:06
 7/17 anonim ***** válasza:

Hát ha nem jó a szex a pároddal, és ez a srác felcsigáz téged, és olyanokat mond, amire te vágysz, félő, hogy te meg is fogod vele tenni ha mindketten benne vagytok !

Azt nem értem, ha már 9 éve együtt vagytok , gondolom együtt is éltek, nem ? akkor miért nem beszéled meg a pároddal, hogy neked milyen változatosságra van szükséged, mire vágysz stb ???? Amúgy gondolom, hogy van legalább egy email címe a párodnak ...? semmi kérdezés nélkül írd meg neki mire vágysz, mire van szükséged és és úgy, hogy azt szeretném ha ezt meg ezt csinálnád nekem itt és itt, érezze, hogy Ő, nem pedig mindegy ki, csak csinálja már !

Simán megírnám !

Legyél már kicsit kreatív, hosszú még az az 40-50-70 év :D amit ha egymás mellett töltöttök gondolj csak bele mennyiszer kell felrázni a kapcsolatot ?

Akár írd meg azt is , hogy itt és itt találkozzatok, nem egyből "gyere babám oszt csináljuk ", rakd bele bátran a fantáziád, lehet egy tópart stb .... kreálj egy történetet a fejedben, és írd meg neki !

Én fordított helyzetben örülnék az biztos ha a párom ilyennel állna elő :D

2012. aug. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszi, igazad van, azt hiszem ezt fogom tenni.

Igen, együtt élünk, van 2 gyerekük is, szóval nem áll szándékomban megcsalni. De erre a netes srácra csak annyit mondott, hogy megérti, ha más pasik is eszembe jutnak, mivel már régóta együtt vagyunk, nyilván uncsi mindig egy férfival lenni. Ez egy kicsit rosszul is esett, hogy nem érdekli, igazából engem zavarna a helyében.

Néha mondom neki, hogy mit szeretnék, akkor egy-két alkalommal meg is csinálja, de aztán megy minden a régiben, ahogy írtad :"gyere babám, oszt csináljuk."

2012. aug. 1. 09:20
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem mélyen magában meg lett bántva.


Csak meg ne lepődj, ha ezek után azt feltételezi, hogy képes vagy félre lépni, és egy nap azon eszmélsz, meg lettél csalva. Gondolva, ha te megteszed, ő is megfogja.


Félre ne értsétek egymást! A bizalma már megingott az 100%.

2012. aug. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A chatről meg még annyit, hogy messze van, soha nem tudnánk találkozni, másik országban is lakik. És élőben eleve nem mennék el senkivel ilyen messzire, általában már az elején leállítok mindenkit, hogy van kapcsolatom. Az tény, hogy ebben a státuszban, ha itt lenne mellettem, valószínűleg már nem tudnék neki ellenállni. De élőben tudom, hol a határ. Egyébként is igen ritka, hogy valaki kikezd egy férjes asszonnyal, hacsak nem kacér nagyon. Élőben szerény vagyok, és visszafogott.
2012. aug. 1. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!