Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lelehet szokni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lelehet szokni a szexről házasság, élettársi viszony alatt/miatt?

Figyelt kérdés
Házasságban, párkapcsolatban éltek, de már kiégett a kapcsolat, ám megcsalni nem akarjátok a másikat, mert még szeretitek. Házasság alatt feláldozzátok saját szükségleteiteket? Ha igen, milyen hosszú ideje? Mennyire frusztrál ez titeket, ha még lenne igényetek a szexre?

2012. júl. 31. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
a sex a kapcsolat része, ha egy kapcsolatban nincs akkor előbb, utóbb az a fél aki hiányolja bepótolja máshol
2012. júl. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha már egy kapcsolat ilyen szinten megromlik,akkor

annak már semmi értelme. Nincs értelme a másikat kínozni.

2012. júl. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem le. :-( Sajnos.

Általában gyermekszületés után a nők nagy része leteszi a lantot. Kezdődik avval, hogy elhanyagolják magukat. Majd ami a férfiak számár nagyon furcsa, egyszerűen nem lesz igényük a szexre. Mondhatnak nekem bármilyen indokot ezek a nők, hogy úgy érzik megváltozott az alakjuk, csúnyának érzik magukat, nem kívánatosnak, vagy hogy sok a dolguk.. a gyerekek, a háztartás, esetleg még a munka is... szerintem beléjük van kódolva, hogy ha a férfi túl van a gyereknemzésen egy dologra jó, eltartsa őket anyagilag. Onnantól kezdve a legtöbb nőnek a pénz az istene. :-((

Az örök szerelem a férfiak találmánya, a nők számára ez csak ideiglenes állapot.

A tudomány bebizonyította, az ember alapjába véve nem monogám, csak a vallás, a kultúra, és az egészségügyi elővigyázatosság tette azzá a modern világban. A legtöbb emlőshöz hasonlóan az ember férfi is udvarol, csábít-, esetleg viaskodik másik hímmel-, majd párosodik (szeretkezik), utána pedig kezdi elölről másik nősténnyel (nővel). De a modern világ ezt nem tudja megemészteni, hiszen a pénz világában (és a pénz világához igazított jogrendszerben) ez nem működne.

2012. júl. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Előttem szóló: az hiszem leborulok az írásod előtt. Mindenben egyetértek, s ezt tapasztalatból mondom.


Kedves kérdező: olvasd el figyelmesen az írását! S még annyit tennék hozzá, hogy én megpróbáltam amit írsz. Alkalmazkodni a kevesebb/nincs szexhez, s amikor ez megtörtént furcsa dolog történt: nejem csodálkozott, hogy miért nem próbálkozok, annak ellenére, hogy a legtöbb esetben illetve mindig elutasított. S mikor észrevette, hogy nem próbálkozok, jött a féltékenység. ... na ekkor lett elég.

2012. júl. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ismerős a 4-es esete! Nem lehet a végtelenségig kibírni. De az életkoromból adódóan már anyukákkal ismerkedek. Hááát..... nem mondanám, hogy nincs igényük a szexre!
2012. júl. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az elvált nők más kategória. Jelen helyzetben a gyermektelen elvált nő nem számít. Nézzük a gyermekkel/gyermekekkel rendelkező elvált nőt. Kis hazánkban jellemzően válás után 95%-ban az anyukánál helyezik el a gyermeket/gyermekeket. (Hogy miért főként a nők kapják a csemetéket, arra ismét a pénz világához kapcsolódó jogrendszerben kaphatunk választ. Mert különben nem működne a modern világ, ha nőnek kéne gyermektartást fizetnie a férfi számára. Hiszen épp ez a cél, hogy a férfi gyermeknemzés után igáslóként eltartsa a gyermekeket és a nőt.)

Az elvált gyermekes nők egy része ismét kiveti szexuális hálóját, hiszen már van egy fix anyagi háttere, melyet gyermektartás néven kap. (és mellette az apukák egy része ezen felül is támogatja gyermekét) Mindezt főként akkor, mikor a gyermekek kissé önállóbbak lesznek, azaz kb. általános iskolás kór felétől (10-12 éves koruktól).

Sok elvált nő űz sportot a pasi fogásból. Számtalan példa van, hogy több férfitól vannak gyermekei egy-egy elvált nőnek, melyek után pénzt kap, és ezen felül még ott van az aktuális élettárs is, aki együttlakóként hazaadja a fizetését.

Tehát egyértelmű, hogy nem kifejezetten (csak) a szex miatt ismerkednek ezen elvált nők, hanem újabb és újabb pénzhez jutási lehetőség miatt is!

Ha valóban egyenjogúság lenne, akkor ugyanannyi elvált apuka nevelne gyermeket, mint nő, és kapna gyermektartást a dolgozó anyukától!


Arról pedig, hogy a nők valóban szexuálisan érzéketlenné (frigiddé) válnak gyermekszületés után, nincs jobb látható bizonyíték, mint a rendezvényeken való megjelenésük bölcsődékben, óvodákban, általános iskola alsó tagozataiban. 99%-ban cseppet sem néznek ki nőiesen. :-(


Hozzáteszem, biztos vannak kivételek, de...

2012. júl. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kösz a kommenteket de még mindig érdekelnének konkrét sztorik. Az általánosítás csak okoskodás, bár van némi alapja.

Abban egyetértek hogy a gyerekes nők leadják és igénytelenek lesznek, nálunk is evvel kezdődött. :-( A második gyerek óta szinte semmi szex vagy csak nagyon ritkán akkor is pocsék a hozzáállása feleségemnek. :-(

AMikor kérdőre vonom csak azt mondogatja, nem tudja miért nem izgatja a dolog.

Nem vagyok félrelépő fajta pasi. Néha sajnálom de nem megy pedig lenne kivel.

Aki azt írta, hogy semmi értelme együtt maradni: Én szeretem nejemet és a gyerekeinket, nem akarom elhagyni őket.

2012. júl. 31. 19:21
 8/8 anonim ***** válasza:

A nőknek sajna gyakran sikerül.

29F

2012. júl. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!