Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van hozzám hasonló férfi?

Figyelt kérdés

Lelki megpróbáltatásokon mentem keresztül. Rengetegszer.

Mindig is csak az igazit kerestem a se jóformán engem nem is érdekelt. És egyszer volt hozzám kegyes az ég.Hát rátaláltam. Nem találkoztam még olyan férfival aki hozzám hasonlóan egy életre tervez a szerelmével és más lányok nem érdekelnek.Semmien formában.Ő is csak nekem él és én is csak neki.Segítjük egymást az életben.Ha van olyan köztetek aki gyerekkori szerelmével egy életreszóló "igaz" szerelemben él máig, az legyen szíves válaszoljon.


2009. júl. 18. 02:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%

Mivel nem sokan válaszoltak, majd én fogok...:D

Ilyen szerintem nincs! A gyerekkori szerelmek olyan gyorsan múlnak, ahogy jönnek. Végülis csak tapasztalat szerzésre jók.

-ReapeR-23/F

2009. júl. 18. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
Hátz nekem eg ykicsit sántítanak az ilyen történetek, tudod furfcsa kicsit, hiszen kamaszkorban, kicsit utána az a természetes, ha úgymon dkitombolja magát, inkább akkor váltogassa naponta a csajszikat mint majd házasság alatt. Szóval ez a gyerekkortól kezdődően nekem kicsit vagyis eléggé furcsa ... de hát ... ki tudja
2009. júl. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

szerintem ilyen nincs.már csak az én történetemből indulok ki. 16 éveen rám talált a hú de nagy szerelem,olyan szerelmesek voltunk mint állat...főleg a srác!!!!szinte már könnyezett mert velem lehetett...terveztünk együtt...aztán hopp...neki eszébe jutott nemrég hogy fiatal,és nem akar soha megcsalni..ezért inkább az lenne a legjobb ha külön válnánk...4 év után letaglóztam...ufff tegnap elött szakítottunk..kikészültem..és nem tudom mikor fog elmúlni.

annyit még hozzá teszek azt gondolom ebbe teljes mértékben igaza van.inkább fiatal korban élje az életet minthogy 50-60 évesen megbánja az egészet...sajnálom,de el kell őt engednem.

2009. júl. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
hát pedig vannak ienek,mi 13évesen jöttnk össze és mos 32évesek vagyunk mind2en,van gyerekünk és tök jol megvagyunk,első barátnőm volt és egy életre szolt pedig csak poénbol indult az egész:)
2009. júl. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tudjátok én abbol indulok ki hogy nekem a sex nem fontos.És így nincs is bennem a vágy vagy a kíváncsiság más lányok után.És az sem riaszt el hogy ha ezzel a lánnyal maradok.Akkor egyszer majd megcsúnyúl. pfff kit érdekel hiszen belül ő ugyan az marad.Az a lány akibe én beleszerettem és imádom.
2009. júl. 18. 15:34
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát én csak annyit mondanék, hogy legyen nagyon nagyon sok gyereketek (főképp fiúk), és neveld őket úgy, hogy ilyen felfogásuk legyen, mint neked (:
2009. júl. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

". Tudjátok én abbol indulok ki hogy nekem a sex nem fontos"


te homokos vagy? legalábbis nem vagy normális...


minden normális embernek és a pszichológusok szerint is fontos a szex. hány házasságról hallottál, amik szexuális problémák miatt mentek tönkre.

a szex igenis fontos tényező egy kapcsolatban. ha havonta egyszer fekszel le valakivel, de az rossz, akkor tuti hogy nem fog működni a kapcsolat.


a szex kicsit olyan mint a kaja. ha nem elégíted ki, akkor addig nem "fejlődsz". amíg éhes vagy, addig csak arra gondolsz, eszel és után tudsz figyelni. a szex is pont ugyanilyen.

2009. júl. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Megnyugtathatlak, kérdező, egyedi vagy......
2009. júl. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

"Nem találkoztam még olyan férfival aki hozzám hasonlóan egy életre tervez a szerelmével és más lányok nem érdekelnek.Semmien formában.Ő is csak nekem él és én is csak neki."


miért érdekelnek a férfiak. örülj hogy van nőd, aki állítólag életre tervez. csak nehogy akkorát koppanjál hogy öngyilkos leszel bánatodban.


"Ő is csak nekem él és én is csak neki"

hogy van pofád a nevében nyilatkozni. honnan tudod ,hogy nem a szomszéd fiúra gondol szex közben? ja ti olyat nem csináltok, mert "nem fontos".

ja megvan mással szexel, de veled él(értsd: kihasznál).



"és más lányok nem érdekelnek.Semmien formában"

benned tényleg elkattant valami...

amíg van nő, addig a férfi akarva akaratlanul észreveszi őket...könyvet írsz egy fantasy világról???

ahol csak 2 ember van, 1férfi Te és egy nő Ő.

2009. júl. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nos, lehet, hogy egyedül vagyok a véleményemmel, de elmondom...

Nagyon megütötte a szemem, mikor azt írtad, hogy neked nem fontos a szex..

Nos, akkor van isteni szerencséd, ha a párod is halvérű.. Mert az én férjemnek sem fontos a szex, de nállunk a baj ott keztdődik, hogy én nem vagyok halvérű, és imádom a szexet.. És hiányzik.. És ki tudja meddig birom.. Vagy egyáltalán akarom e még bírni...

Szóval érted? Lehet, hogy ti ketten még szexuálisan is elegek vagytok egymásnak.. Akkor rendben van.. De ha nem.. Akkorjön a kisördög, és bizony súgni fogja, hogy jajj, de csini az a nő, vagy a párodnak, hogy jajj de jó pasi, és még jófej is..és..és.. És biztos nem tudná meg a párod, ha... Értesz?

Legyen boldog az életetek, és minden elismerésem a tiéd, ha te komolyan ilyen ember vagy, mert ez nagyon ritka.. De jó dolog.. (A mi házasságunk is példaszerű, de nem tudom meddig...)

2009. júl. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!