Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire rossz alakkal nem tudok pasizni igaz?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 14:29
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

1. [link]


2. [link]

2012. aug. 1. 14:29
 2/27 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. aug. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
annyira nem rossz :) a forma megvan csak egy kicsit kell faragni belőle és jó is lesz;)
2012. aug. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Ha lefogysz, akkor jó alakod lesz.
2012. aug. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Szerintem most se rossz. :)
2012. aug. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy átlagos testalkat, meg ha jól látom, még fejlődő szervezet vagy. Ne keseredj el, és ne írd le magad rögtön, mert azt kifelé sugárzod és attól nem fogsz tudni pasizni.
2012. aug. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
28%
Duci vagy. Miért nem sportolsz vmit, vagy eszel kevesebbet, vagy mindkettő.
2012. aug. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
annyira nem rossz.
2012. aug. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
87%
Ha lefogysz, jó alakod lesz! :)
2012. aug. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%
Túlsúlyos vagy, de a formád megvan (gondolok itt arra, hogy formásak a lábaid, van derekad, ami arra enged utalni, hogy nem feltétlenül genetikailag vagy húsosabb), szóval fogyókúrával és sporttal szerintem teljesen jó alakot tudsz formálni, keresd meg azt a megoldást, ami hozzád leginkább közel áll és véghez is tudod vinni, mert szép eredményeket érhetsz el egy kis kitartással! Egyébként most sem olyan veszélyes, én láttam már sokkal kövérebb lányt is fiúval kézenfogva, hidd el neked is lesz párod. Csak mindig figyelj oda arra, hogy az alakodnak megfelelő ruhákat ölts, tehát pl. nem feltétlenül pics@takaró rövidnadrágban és szűk topban kell hódítanod, szerintem neked találták ki a slankító egyberuhákat, tunikákat! Hajrá!
2012. aug. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!