Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, van köztetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van köztetek olyan aki úgy érzi hogy azért nem talál párra mert nagyon vékony?

Figyelt kérdés

Egy részről sok esetben persze ez nem mérvadó ha szerelemről van szó másrészről meg sokakban ez gátlást szabhat sokaknak pedig nem tetszik.

Csak azért kérdezem mert én magam sem vagyok egy hegyomlás, de nekem tetszenek a vékony alkatú lányok.

>25f


2012. aug. 1. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki vékony(nem anorexiás) akkor miért ne találna párra???ezt a kérdést....
2012. aug. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ASOT ***** válasza:
Szóóóval, azt reméled, hogy ha ezt így írod és nem úgy, hogy "egy vékony csinos lány beszélgetne e velem vagy ismerkedne e velem" akkor így majd írni fognak neked, hogy de egy ari pasi vagy ismerkedjünk..??
2012. aug. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Vannak akik nem anorexiásak mégis túl vékonyak ismerek ilyet, (az egyik unokatestvérem). és ezáltal nem talált párra még. Gondolom nem ő az egyedüli
2012. aug. 1. 18:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyél jobban!
2012. aug. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mindenki arra asszociál amire akar.. benne lehet..

ha már itt tartunk, bár a moderátorok törlik a társkeresős kérdéseket. A kérdésem pedig világos.

2012. aug. 1. 19:00
 6/10 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok azért annyira vészesen vékony, egyébként eszek eleget
2012. aug. 1. 19:01
 7/10 ASOT ***** válasza:
helyes akkor már csak kis sport kéne, nyár van menj el úszni amíg lehet ezt használd ki.
2012. aug. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én elég vékony vagyok de ez szerintem több srácnak tetszik, mintha túlsúlyos lennék. mert hálistennek bár a bmi indexem alapján a normál határértékek alatt vagyok, ott, ahol kell vannak rajtam domborulatok, tehát eddig még mindig kapkodtak utánam a srácok.

Soha nem ismerkednék neten, éppen ezért neked is azt javaslom, hogy mozdulj ki a szobádból és ha tetszik egy vékony lány, akkor menj oda hozzá beszélgetni inkább.

2012. aug. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyetértek
2012. aug. 1. 19:38
 10/10 anonim ***** válasza:
na, ja, csak, ha odamész hozzájuk számíts rá, hogy rengeteg köztük a bunkó, aki kigúnyol és kinevet, hogy lemerted szólítani, bár ez inkább tinikre jellemző meg az buta lányokra.
2012. aug. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!