Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondja el valaki mégis milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondja el valaki mégis milyen a viszonzott szerelem?

Figyelt kérdés

ahol nem lángolásról és viharos hetekről hanem szerelemben töltött évekről beszélhetünk.(még ha átalakul is)


és ahol nem azért hívjuk a kapcsolatnak a kapcsolatot mert megalkudtunk -..kétségbeestünk az egyedül maradás lehetőségétől..-(és persze amugy szeretjük az illetőt de .. )


Engem a Szerelem a lelki közössége is érdekel..

Spontán alakul ? vagy ezt érzi az ember rögtön ahogy a másik szemébe néz? Ha az egyik érzi a másik nem mégis mi nem stimmel?


És a végére írjátok le nehogy össze keverjem és ..hogy jól az emlékezetembe véssem !! ..-milyen a s.z.e.r.e.l.e.m

érzése.. ??


2012. aug. 2. 06:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem bonyolult. Hogy arra a kérdésedre válaszoljak, hogy hogyan alakul: Változó. Van, hogy spontán első látásra mindkettő (RITKA), van hogy viszonzatlan, az egyik fél szeret bele, akár első látásra (GYAKORIBB). De van hogy ismerkedés, randik után egymásba szeretnek és van hogy legjobb barátokból, vagy jó barátokból lesznek végül szerelmesek.

A másik kérdésedre válaszolva, miszerint milyen érzés a szerelem: Csodálatos. Szerelemben nincs lehetetlen, akkor érzed igazán, hogy élsz. Megosztani az életed valakivel a legszebb dolog, amit történhet veled. Egyszerűen lenyűgöző. De az igaz szerelem ritka. Lehetsz szerelemes, szerethetsz valakit, de az a lángoló, tüzes, örök, igazi szerelem nagyon ritka.

Tehát a szerelem egyenlő a boldogsággal, az elégedettséggel, a barátsággal (képletesen, mert a párod, a társad, a legfőbb bizalmasod is)

Egyszóval felemelő. Mindenkinek kívánom, hogy megtapasztalja a boldogságot és a szerelmet!

2012. aug. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszló leirt szinte mindent,amit lehet,ha szeretsz és viszont szeretnek annál jobb érzés nincs,mint mikor hosszú idő után végre hazaérsz,mikor vele vagy,tudod,hogy mindig erre vágytál,és ennél már nem lehet jobb.Nekem 29 éves koromra sikerült megtalálnom ezt a fajta igaz szerelmet.De nagyon sok embernek szerintem sosem sikerül.Mert elötte azt hittem én már voltam szerelmes igazán,de mikor találkoztam a párommal,na akkor jöttem rá,hogy azokat az érzéseimet nem lehet összehasonlítani sem a mostanival.33L
2012. aug. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Orsider válasza:
100%
Velem is pontosan ez történt ,mint az elöttem lévővel.A volt barátomat jaj nagyon szerettem. . . . . de aztán kezdett elmulni ez az érzés.Aztán szakítottam vele , és akivel most együtt vagyok , fiú iránti érzéseim semmivel sem hasonlíthatók össze. Úgy érzem eddig nem is voltam szerelmes.Az az igazi szerelem , ha már a "szeretlek" szó is kevés , nem lehet konkrétan megfogalmazni egy érzést. De azt tudom , ha hosszú ideig a szemébe nézel valakinek akkor könnyen beleszerethetsz , de ez elmúlik , ha viszont nem tudod kiverni a fejedből , onnan tudod hogy tényleg szereted. Ha meglátod a kiszemelted akkor elkezd valami fura érzés keveredni a gyomrodba , és elkezdessz izzadni ,ha már kapcsolatban vagy vele , akkor ami elmúlik az az izgulás , idegesség , de ami mindig ugyaolyan lesz , az a csók és az ölelés. A csóknál autómatikusan mozdulnak a karok a másik fél felé . Szemek autómatikusan csukódnak.Az ölelésnél meg mosolyra húzódik a száj , melegség önti el a szived , szem szintén becsuk :) Nagyon kellemes érzés minden egyes perc amit eltöltessz a pároddal , kívánom neked , hogy te IS megtaláld az igazit :)
2012. aug. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tudom nagyon gonosz lesz, de kíváncsi vagyok, hogy az előttem szólok meddig fognak a párjukkal maradni . . .
2012. aug. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát azt már te nem fogod megtudni,de nem is ezért irtad ,csak simán a rosszindulat vezérelt.
2012. aug. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

rosszindulat ? a fenéket, mi értelme lenne, nem is ismerlek titeket. én abból indultam ki amit látok a világba, környezetemben, ezt a nagy élköteleződést, végletekbe való gondolkozást, hogy ilyen komoly, hogy olyan kivételes kapcsolatban van aztán BUMM elválást, vagy együtt maradást szükségből, de már ki nem állhatják egymást =(( .

Persze vannak kivételek, és mindig mindenki azt hiszi hogy Ő lesz a kivétel . . . de tudjuk ennek mennyi az esélye .

2012. aug. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kérdés az a viszonzott szerelem érzéséröl szólt,nem arról,amiröl te irsz,hogy mit látsz magad körül.
2012. aug. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fogalmam nincsen. Nekem még rövid, fellángolásos sem volt. Olyan, pár hónapos kapcsolataim voltak, ahol semmi vonzódást nem éreztem. Csak hogy legyen valakim...
jan. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!