Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elment a párom legénybúcsúba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elment a párom legénybúcsúba elegem van már ebből, hiába mondom neki elé megy a füle mellett, hogyan tudnék hatni rá?

Figyelt kérdés

Kicsit már elegem van, hogy elég sűrűn van programja hétvégenként éjszakára. Van mikor csoport buli, tejfakasztó buli, csak úgy buli, most legénybúcsú. Már időpontot nem is mond, hogy mikor ér haza, mert eddig soha nem ért akkor amikorra mondta. Van mikor havonta kettő három is van. Én meg nem tudok sehova menni, mert a babával kell lennem, meg őszintén megmondva nincs kedvem éjszaka mászkálgatni, mert eléggé elfáradok napközben.

Nem is az a legnagyobb baj, hogy nem maradok ki éjszakára hanem az, hogyha nappal megyek barátnőzni akkor vinnem kell a babát is, mert ő nem igazán akar rá vigyázni, mert ezer a dolga. A barátnőim 50 km-re laknak így kb. két hetente szoktam menni egy fél napra de mindig húzza a száját meg két napig pukkad, hogy én állandóan csavargok.


Ha megkérem, hogy ne menjen már akkor fellázad, hogy ő neki még ennyi se jár?! Alkoholt soha nem iszik, szóval nem a pia miatt megy.


Hogyan vagy mit kéne csinálnom, hogy ne menjen olyan sokszor?

Vagy ti az ilyet engeditek engednétek?


2012. aug. 3. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
18%

Juhuuujj, tudod, mi zajlik egy legénybúcsún. Amilyen bomba csajok ott megjelennek, és amit művelnek a pasikkal....

Hát pár napig tuti nem lesz kedve egy kismamával romantikázni.

2012. aug. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Heló!Én azt tanácsolom,hogy hagyd el vagy nemtudom,én is jártam így 2x is,megcsalt,de nemtudom,ha van babája,akkor nemtenne ilyet.Egyébbként,ha nem iszik,akkor minek megy buliba,egy apának otthon a heyle,ha kisbabája van.


29/L

2012. aug. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Tudod, kaja pia nők. Kaját kap otthon, pia nem kell neki, hisztis pixcsa helyett meg keres olyat aki nem rinyál.
2012. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nő biztos nem lesz ezen a legénybúcsún, mert a menyasszony széttépné a vőlegényt.

Megcsalni nem fog ebben 100%ig biztos vagyok szóval ilyenen nem is jár az eszem.


Hisztis pics@nak se érzem magam azért mert annyi a kérésem, hogy ne menjen ilyen sokszor bulizgatni, hanem inkább a családjával legyen.

2012. aug. 3. 22:21
 5/9 A kérdező kommentje:
1, A kismama az aki terhes én nem vagyok terhes hanem családanya mivel már megszületett a gyerekünk.
2012. aug. 3. 22:22
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha engednéd, nem menne el csakazértis. Akkor csakazértis nemmenne el! Lesz egy frankó papucsod, és jön a kérdés... Papucs a férjem, mit rontottam el???
2012. aug. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%
Szia! Hogy hogy van gyereketek házasság előtt?Látod itt rontottad el!Nem akarlak bántani mert együttérzek veled és sajnállak is mert nekem ugyan 'csak' 3évig kellett hasonlókat átélni gyerek nélkül piás pasival...most már örülök h ő nincs!:) mondd meg neki h kész vége ha elmegy bulizgatna gyerek mellett majd ha te is mehetsz akk mehet ő is!Ha nem jó neki annak oka van hagyd el!!!hiba volt gyereket szülni láthatod h kihasználja...én egyszer szemtanuja.voltam egy osztálytalálkozónak ahol a pasi mesélte h van gyereke 1éves szereti a feleségét akivel 8éve ismerik egymást mjad folytatta...ott volt wgy csaj velük h mindig is szereles volt ebbe a.csajba a telszámát most is tudja meg h beszéljenek meg menjenek együtt buliba stb.undorodtam attól h házas és ilyen.és majdnem minden pasi ilyen.ennyi.nem is kellenek hidd el tanulj még nem késő!dolgozz menj külfőldre hahyd el legyél független.nm csal meg?te ezt hiszed de hidd el h megcsal!aki nem is inni megy szted minekmegy?? Ne legyél buta vagy mrg fogadod v nem.én is azt hittem h azt sose tenné meg meg h azt én nm bocsájtanám meg mindig azt mondta h másra nézni se tudna.aaahhha haverja mesélte h valami csajjal smsezgetett flörtőlt stb de mind full rinda volt!!ki is dobtam nekem ne játsza az eszét ...
2012. aug. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Heteske, úgy örülök, hogy nem ismerlek! Tényleg nagy az Isten állatkertje, csak kicsi a kerítés.
2012. aug. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
27%
Miért is?:) te nagyibb állat lehetsz ha ezt elviselnéd meg h ilyen szolgalelkű nő vagy! Ha annyira se becsülöd magad h ezt ne engedd meg akkor te bolond vagy! De hát igen ki a szolgalelkű feleség otthon gyerekkel stb és ki a független vidám szerető akivel van az esetleges férj,barát.
2012. aug. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!