Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem tönkremegy a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem tönkremegy a kapcsolatunk, talán már nem is szeret. Kérlek osszátok meg velem a véleményeteket, én látok rémeket? Hatalmas szükségem lenne arra, hogy írjatok nekem legalább pár szót!

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, köszönöm annak, aki elolvassa.


10hónapja vagyok együtt valakivel, és az utóbbi egy hónapban szerintem iszonyúan megváltozott. Róla tudni kell, hogy soha nem mondja, hogy szeret, ritkán mutatja ki nagyobb dolgokkal, de kicsi gesztusokkal azért eleddig folyamatosan éreztette. A kapcsolatunk soha nem volt a tökéletes típusú, inkább heves, viszonylag gyakran vitáztunk de mindig könnyen túljutottunk rajta, és nagyon szerettük (szeretjük?) egymást. Olyan dolgokon mentünk keresztül, amibe a legtöbb kapcsolat beleszakadt volna, de mindig erősebb volt, hogy együtt akarunk lenni.


Június 22-én elment egy haverjával dolgozni 2hétre valahova, ahol pár napig nagyon hülyén viselkedett, de mikor hazajött minden olyan volt, mint egy mese, nagyon boldog voltam. Cirógatott, ölelgetett, és olyan jót szeretkeztünk mint még soha. Tisztán éreztem, hogy szeret, sőt kétszer is mondta nekem aznap. Máskor ennyi két hétre se jut :) Egy nap múlva megint elment 4 napra, viszont az első naptól kezdve flegma volt és nagyon közönyös. Iszonyú kis dolgokért (exem megölelt én meg ellöktem, de szerinte ez nem volt elég) rettenetesen lehordott, mindenen felkapta a vizet. Megjegyzem rettenetesen idegtépő melója volt. Mikor hazajött, MSNen baromi bunkó volt velem, alig mertem hozzászólni mert mindenre ugrott, és azt mondta, hogy másnap még ne találkozzunk, egyedül akar lenni, kicsit nyugizni, rajzolgatni. 3 hét alatt gyakorlatilag csak 12 órára voltunk együtt, annak is nagy része alvás, ezért fájt, hogy nem akar velem lenni, de nem hisztiztem, mert tudom hogy mennyire kikészítette a melója. Másnap este eljött hozzám, és látszólag minden rendben volt. 3 nap egymás után szeretkeztünk, viszont sokat gépezett, és nem akart válaszolni, ha napi 1-2x mondtam neki, hogy szeretem (pedig azért legalább egy én is téged-et azért mindig válaszolt). Kétszer megtette, egyszer kérésre, egyszer meg csak mosolyogva megsimogatta az arcom, de ez akkor elég is volt. De én akkor is azt éreztem, hogy eltávolodott tőlem valamiért. Nem tudom, mi történhetett pár nap alatt.


Most megint elvolt egy hétig horgászni 4 nap együttlét után, és azt hiszem ezzel elértük a mélypontot. Az első két nap (hétfő kedd) viszonylag rendben zajlott, bár első este nem hívott fel (délelőtt még együtt voltunk) és ilyesmi nem fordult még elő. Ezt nem tettem szóvá. Másnap este beszéltünk, közönyösen válaszolgatott, hiába meséltem bármit nem nagyon érdekelte. Harmadik nap felhívott délután mert unatkozott, de a "beszélgetésünk" ismét baromi egyoldalú volt. Pedig minden vidámságomat és kedvességemet beleadtam, végig nevettem, hátha jobb kedve lesz. Semmi. Írtam egy sms-t, hogy rosszul érzem magam a félresikerült beszélgetés miatt. Semmi válasz. Megbeszéltük, hogy majd este felhív, és én hajnali háromkor ruhában a tévére ébredtem a kanapén, nem hívott. Aggódtam, mert ilyen se volt eddig, hátha történt vele valami. Máskor hajnali egykor is felhívott még, mert tudja h én nem haragszom ha felébresztenek. Reggel felhívtam, álmos volt, megkértem h ha majd összeszedte magát hívjon már fel, beszéljünk. Hatkor este felhívott, mert sürgősen be kellett neki gépelnem 110oldalnyi adatot excelbe, rohanjak haza a barátaimtól akikkel épp voltam. Ennyi, letette volna, mást nem akart. Megjegyeztem kedvesen, hogy aggódtan tegnap, mire nekiállt basszusozni, hogy nem igaz h nem bírok két napot beszélgetés nélkül. Mikor mondtam, hogy nem erről van szó, hanem hogy lehetett volna benne annyi figyelmesség h legalább egy smst ír h ne várjam, akkor méginkább neki állt följebb. Nagyon dühös lettem, írtam neki egy sms-t hazafele, ahol mindezt kifejtettem. Semmi válasz. Otthon felhívtam, hogy a cuccokat hova küldjem amit gépelek neki, lediktált egy címet. A hangvétele ezerszer kedvesebb volt mint előtte, de nem szólt egy szót sem az sms-ről, nem kért bocsánatot, semmi ilyesmi. Este még jóéjt kívántunk egymásnak, de nem tudom h akkor is felhívott volna-e emiatt, ha nem akarja "mellékesen" megkérdezni, hogy hogyan haladok a munkával. Másnap befejeztem a melót, volt pár kisebb semmitmondó beszélgetésünk ezzel kapcs, és én este elmentem egy barátnőmmel bulizni. Amúgy másnap megkérdeztem, és azt mondta h előző nap ideges volt, azért reagált úgy, ahogy. Másnap reggel felhívtam, elmeséltem mi történt velem, hogy alakult az este. Érdeklődőnek tűnt, de nem kérdezett, nem szólt hozzá semmit csak kisebb reakciói voltak. Arra se nagyon reagált mikor meséltem h valaki el akart rángatni egy szexre valami sötét zugba (mellesleg nem féltékenykedős típus, bízik bennem, máskor se reagált volna sokkal többet de azért ennél igen...). Úgy éreztem nem nagyon érdekli amit mondok, csak végighallgatja mert végülis jó sztori. Aznap megint egy csomó helyen voltam, vettem neki souvenirt az egri várjátékokon ahol egy csomó közös ismerőssel összefutottam, és mindezt meséltem MSNen. A leghosszab válasza 15 szó volt, alig írt, három szónál nem többet. Ma nem találkozunk, mert családozik, de este igen mert kiharcoltam magamnak. De ő eredetileg hétfőn akart volna összefutni. Elköszönésnél semmi jóéjt (én írtam neki h szép álmokat), csak szia és kilépett.


Lényegében ennyi. A történethez mellesleg még az is hozzátartozik, hogy ez a haverja akivel elmászkált mindenhova egy nagyon flegma, nemtörődöm és eléggé bunkó srác. Engem nem érdekel, nem az én barátom, de attól tartok, hogy őmiatta vette fel ezt a viselkedést.


Én meg teljesen ki vagyok bukva, boldogtalan vagyok, egyáltalán nem érzem, hogy kicsit is szeretne vagy fontos lennék neki. Ma reggel írtam neki egy levelet a panaszaimmal, még nem tudom, hogy oda merem-e adni neki. Ti hogyan látjátok a helyzetet? Igyekeztem a magam szemszögéből mindent leírni, és ezt majd neki is megmutatom ha oda jutunk, hogy megbeszéljük ezt az egészet. Vagy csak én vayok a hülye?


Vannak férfiak, akik ennyire máshogy viselkednek ha haverokkal vannak, ha telefonálni vagy MSNezni kell? Van olyan, aki gyakrlatilag félrerakja a kapcsolatát ha ilyen kanprogramokon vesz részt, de attól még szereti, csak azt az időd szeretné a párjától külön tölteni? Ilyenek fordultak meg a fejemben.


Köszönök minden választ!


2009. júl. 19. 11:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Amit én így első olvasásra észrevettem,hogy talán túlságosan is "rámászol" megfojtod azzal hogy állandóan telefonálsz sms-t írsz,msn-en is.Jó persze a lányok ilyenek:) n is de muszáj neki szabad tér is.Nem nagyon vannak a pasik oda azért ha állalndóan telózol nekik ráadásul semmi mondanivalód nincs csak úgy felhívod..Amúgy az hogy bunkó lett az szerintem nagy részt a haverja "tehet" róla. Én is észre veszem amikor a pasim a haverjaival tölt pár napot és felvesz dolgokat a haverjaitól.Szerintem adj nekii egy kis teret és ne keresd olyan gyakran:)és szerintem ne add neki oda a levelet amiben leírtad a sérelmeidet,ezt sokkal jobb megbeszélni,minthogy kap egy levelet amiben őt "szapulják" végig. 20/L

2009. júl. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ismerös a téma!Én is igy viselkedtem egy darabig életunt voltam csak a haverok ,buli érdekelt! Szerintem hagy neki idöt és teret hagyd, hogy ö keresen ne mutas felé érdeklödést

és nézd meg hogy reagál rá!

2009. júl. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

szia! hát elég bonyolultnak tünik. De nem akarlak megbántani, nekem nagyon furcsa a barátod viselkedése...

Nekem is biztos nagyon rosszul esne...Nekem már az is, hogy ennyi külön programot szervez tőled. Bár ha már a kapcsolat elején is ilyen volt akkor már megszokhattad. De hogy ilyen közömbösen viselkedik veled.. azért az nem jóó. Szerintem add neki oda a levelet, mert igy nem sokáig lehet birni... És ő nem látja rajtad, hogy nem vagy valami boldog? Szeritenm mindenképp beszéljétek meg, mert igy nem sok érteleme van a dolognak...:S

2009. júl. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Uff. Harmadik nekifutásra sikerült végig olvasnom, tényleg eléggé hosszú a Story :S. Azért olvastam el, hogy segítsek, de nagyon nehéz.

Én nekem már az is kevés lenne és bántana, hogy nem mondja ennyi idő elteltével sem(10 hónap) többször, hogy szeret. OK!Ezt még meg lehet azzal magyarázni, hogy nem az a típus és nem tartja fontosnak a szavakat.

De a viselkedése, megdöbbentett. Az egész férfi nekem úgy tűnik...Nem is tudom...Szóval, hogy "lehányja" a dolgokat, nem törődik vele, jó minden úgy, ahogy van.

Lehet a haverja is befolyásolja, főleg, ha annak nincs barátnője, akkor lehet jön neki ezzel a dumával "áá b@ssz rá a csajodra, majd jelentkezel neki, most szórakozunk, majd lenyugszik...stb".

Szerintem azt a panasz levelet, amit írtál, ne add neki oda. Hanem próbáld neki ma elmondani, ha találkoztok. ha pedig nem fogja nagyon érdekelni, egyik fülén be, másikon ki, akkor add oda neki.

Én így cselekednék: Oda adnám neki a panasz levelet és kérnék tőle időt(1-2 hetet, többet nem), amialatt semmi MSN, sms, hívás. Legyen ez egy idő, amialatt elgondolkozik magán és a kapcsolaton. Neked is lehet jól fog jönni ez az idő. Lehet ezalatt a hét alatt, amikor nem fogtok beszélni, talizni észre veszi, hogy milyen sokat jelentesz neki. Ha ez sem segít. Soha nincs késő kilépni a kapcsolatból. Jobb egy ideig, amíg nem találsz másik barátot, egyedül maradni, mint egy nem működő kapcsolatban. Remélem segítettem.

Sok sikert!

L, 18

2009. júl. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem az a gyanum,hogy a barätod täged nem szeret,csak kihasznäl.Jo vagy neki amikor szüksäge van sexre.Szerintem nagyon keveset sexeltek,ebböl az jön le nekem,hogy abszolut nem szeret täged.Äs ha most ilyen akkor käsöbbiekben mäg rosszabb lesz.Mi az,hogy zavarja ha telefonälsz neki?Ha valaki szereti a mäsikat,igenis fontos neki,hogy mi van vele,ärdeklödik.Ö egy nem törödöm alak ebben a kapcsolatban.Ennek a kapcsolatnak nincs ärtelme.Helyedben minäl hamaräbb leläpnäk.Vannak nagyon rendes pasik is,akik romantikusak....Szerintem ne szenvedj toväbb.Keress egy ujjabb kapcsolatot.Szerintem fiatal vagy,nem ärdemes egy ilyen alakra pazarolnod az idödet.Tudom az eleje a szakitäsnak nehäz lesz,de aztän te leszel a legboldogabb.Nem SZERET täged.Gondolkodj el rajta.
2009. júl. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Végigolvasva a leveledet arra jutottam, hogy hiába írod a magad szemszögéből, akkor is hajlok arra, hogy vergődik, talán már a vége felé közeledik a kapcsolatotok. Kifejezetten egyoldalúnak tűnik (te mindenáron próbálod fenntartani, a barátod meg legjobb esetben is csak eltűri), sőt, azon se lennék meglepődve, ha volna valaki, egy másik lány a háttérben.


Képzeld el, ha most így viselkedik veled, mi lesz ebből később. Amikor már nincs lángolás, őrült szerelem, csillapodnak az érzések. Amiben akkor is lennie kellene szeretetnek, a másik iránti tiszteletnek, ragaszkodásnak.


Egy kis túlzásnak pusztán az állandó "szeretlek" kikényszerítését tartom (pasik ennek érzik legtöbbször), hiszen te is tudod, nem ezen múlik, hogy valóban szeret-e. Sok férfi nem a szavak embere, de a tetteikből jól lehet következtetni a valódi érzéseikre. Próbálj ezekre figyelni és ezekből következtetni.

2009. júl. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A szövegben valóan sokszor hangzik el a telefonálás, de ez napi 1-2nél egyszer sem volt több, az is max 15 perc. Smst se nagyon írtam, naponta egyszer esetleg. Szóval nem mondhatni, hogy rászálltam.


A levelet szerintem is hagyom. Igazából csak annyi értelme lett volna, hogy a levélbe nem lehet közbevágni, azt végigolvassa, míg nekem hamar elmegy az akaraterőm a megbeszéléstől ha nekiáll vele vitázni.


Én is iszonyú egyoldalúnak érzem a dolgot, és nem tudom miért van ez. De mindenképpen beszélek vele, ha ennyien írtátok hogy nem oké a dolog, akkor biztosan van benne valami.


Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget, mások véleményének kikérése nélkül nem mertem volna belevágni, hátha én vagyok a hülye. De még az is lehet, hogy senki nem hülye, csak ő ilyen. Hogyha azt fogja mondani, hogy szeret, és egyszerűen csak így éli meg a külön töltött időt, akkor elfogadom. Én csak szeretném tudni, hogy szeretnek engem.

2009. júl. 19. 11:50
 8/13 A kérdező kommentje:
Azt viszont nem értem, aki azt írta, hogy keveset szexelünk :O Meg hogy csak arra kellek neki. Ha nem érezne valamit, nem akarna velem együtt lenni, ezt tudom róla. De 4nap alatt 3 alkalom szerintem nem olyan kevés :)
2009. júl. 19. 11:51
 9/13 anonim ***** válasza:
Megcsal.
2009. júl. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem, azt biztosan nem, ezt az egyet szilárdan tudom. Legalább...
2009. júl. 19. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!