Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szemét vagyok, ha arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szemét vagyok, ha arra várok, h szakítson a barátnőjével?

Figyelt kérdés

Van egy srác. 1 évvel fiatalabb nálam. Nekem nagyon bejön, szinte már belezúgtam. Felvettem msn-re. Kétszer én írtam rá, aztán láttam, h van barátnője és többet nem írtam neki. Most mindig megnézem a profilját msn-en. Arra várok, h végre ne legyen kiírva, h szeretlek ...........

Am nem sokára lesz a szülinapja. Ráírhatok msn-en, h :"boldog szülinapot"??

17/L


2009. júl. 19. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:

sztem értelmetlen az egész. nem vagy szemét, csak semmi értelme. inkább keress egy olyat aki nem foglalt.

és én a helyedben nem irogatnék neki, mert sztem ez égő már egy idő után, h a csajnak nemesik le h a pasinak barátnője van, és őt szereti.

2009. júl. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt elmondhatod neki, hogy boldog szülinapot és az sincs megtiltva hogy beszélgess, barátkozz vele. Az viszont szerintem elég csúnya dolog ha állandóan azt lesed mikor lesz szabad. Szerintem keress valaki mást...

Ha az én barátomra várnál ennyire tuti nem adnám oda semmi pénzért, és szerintem neked sem esne valami jól ha a te barátod ennyire elakarják venni.

2009. júl. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen nekem se esne jól. Csak ő annyira tökéletes volt / van számomra.

És miután láttam, h van barátnője nem is írtam neki többet. Csak annyira rossz, h már 3 hete nem beszéltünk mégis körülötte forog az egész eszem.

2009. júl. 19. 15:36
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem meg nem szemétség! (az lenne a szemétség, ha még járnak, és nyomulnál.)


Tapasztalataim szerint ebben a korban előbb-utóbb szakítani fognak.(kicsi az esélye hogy sokáig együtt maradnak(pl 1,5-2 év.)

Aztán már ha szakítottak, akor nyomulhatsz, de addig is ne távolodj el tőle anyira, néha-néha írj rá msn-en... de ne nyomulj míg járnak.Jah és szerintem kívánhatsz neki boldog szülinapot is!


16/F

Menyus

2009. júl. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egész nyugodtan felköszöntheted.. De én úgy vagyok vele,hogy házi nyúlra nem lövünk:)
2009. júl. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen
2012. ápr. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!