Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon ciki a lány részéről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki a lány részéről, ha ő 16 éves, és 13,5 éves fiúval jár?

Figyelt kérdés
A fiú én vagyok, októberben leszek 14. Már 1 barátnőm volt, tehát nem teljesen tapasztalatlan vagyok. Ő kezdeményezett, ő vett fel MSN-re, stb. Még nem történt semmi, csak dumálgatunk, de mondta, hogy aranyosnak nézek ki a képeken, és szívesen megismerne. Azt mondta, hogy nem hiszi el, hogy ennyi idős vagyok, mert idősebbnek nézek ki. Nagyon ciki lenne neki, ha esetleg kialakulna valami?
2009. júl. 19. 20:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretitek egymást (igazán), akkor semmi nem ciki. De így, hogy még nem találkoztatok ne táplálj túl nagy reményeket. A kép az mégis csak kép.
2009. júl. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem =) 16/ L
2009. júl. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

Nem ciki, de én nem járnék 13 éves sráccal.:S Nekem még akkor is pedofilféle érzésem volt, mikor 1 évvel nálam fiatalabb sráccal jártam.

16/L

2009. júl. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
ha a fiú kinézetre éretebb a lánynál akkor engem nem zavarna. De ha fordítva engem kicsit zavarna . 16/L
2009. júl. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálam fordított a helyzet. Nekem egy 13,5 éves lány tetszik nagyon, és én vagyok 16. És nem érzem cikinek, de ha az is lenne, nem érdekelne.
2009. júl. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem ciki de kiskorú megrontása lehetne. persze cska akkor ha rosszalkodni akartok :D
2009. júl. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%

ez bűzlik mint szar a vodkás üvegben.

sztem gáz nagyon!

2009. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Sztem is gáz,de nekem van olyan bnőm,aki 13 éves fiúval jár 17 évesen,úgy hogy a srác a derekáig ér kb és úgy néz ki mint egy óvodás.Nem tudom mit eszik rajta,lehet,h csak élvezi,h a nénik szívinfarktust kapnak a metron ha csokólózni látják őket...pf...
2009. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele azóta, és elmondta, hogy szerinte nem gáz, de én akkor is egy kicsit furcsán érzem magam. Na mindegy, majd kiderül mi lesz, az sem biztos, hogy lesz valami.

Egyébként én azért nem nézek ki úgy mint egy óvodás. 180cm, 55-56kb, és az arcom is egy kicsit idősebbnek hat (legalábbis ezt mondják.)

2009. júl. 19. 22:43
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi szépen a válaszokat! :)
2009. júl. 19. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!