Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon ciki a lány részéről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki a lány részéről, ha ő 16 éves, és 13,5 éves fiúval jár?

Figyelt kérdés
A fiú én vagyok, októberben leszek 14. Már 1 barátnőm volt, tehát nem teljesen tapasztalatlan vagyok. Ő kezdeményezett, ő vett fel MSN-re, stb. Még nem történt semmi, csak dumálgatunk, de mondta, hogy aranyosnak nézek ki a képeken, és szívesen megismerne. Azt mondta, hogy nem hiszi el, hogy ennyi idős vagyok, mert idősebbnek nézek ki. Nagyon ciki lenne neki, ha esetleg kialakulna valami?
2009. júl. 19. 20:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A 2-vel ezelőttiben az 55-56kg akart lenni. :)
2009. júl. 19. 22:55
 12/13 anonim ***** válasza:
51%
LOL. Extra gáz.
2009. júl. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Van az ismeretségi körömben olyan pár h a nő 10 évvel idősebb a pasinál, kb 2-3 éve vannak együtt. Mondjuk ők kb 20 és 30 de tök mindegy. Ha jól kijöttök minden oké még akkor is az lenne ha nem látszanál idősebbnek. Különben sem azokra kell hallgatni akiknek ez nem tetszik, mert mi közük hozzá? Biztos irigykednek:)

Sok sikert!

L18

2009. júl. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!