Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi tévő legyek? 28 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi tévő legyek? 28 év korkülönbség?

Figyelt kérdés
Sziasztok,szeretném ha normálisan irnátok a hozzászólásokat,köszönöm.Én 23 éves lány vagyok,5éve vagyok együtt a párommal,már eléggé kihűlt a kapcsolatunk...sajnos pedig igen jóravaló ember,csak már szeretetté alakult a szerelem...a gond az,hogy többet érzek a munkatársa iránt,mint iránta.. :( aki 50 éves,tudom elég durva,de ez van,ráadásul ő is nős...de folyamatosan flörtől velem,meg felhiv..és ...hát teljesen levesz a lábamról...nem tudom mi tévő legyek,nem vagyok ribi meg ilyesmi,amit majd gondolom 1-2ember irkál majd válaszba...csak érző ember vagyok,kérlek adjatok tanácsot
2012. aug. 6. 13:01
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
100%
Sári te vagy az?
2012. aug. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
mi tévő legyek <= a legtanácstalanabb állat
2012. aug. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
2012. aug. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
nem Sára vagyok
2012. aug. 6. 13:06
 5/30 anonim ***** válasza:
Nem hát hiszen Gizella vagy !
2012. aug. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
te meg nem tiszta fialás
2012. aug. 6. 13:09
 7/30 anonim ***** válasza:

Gondolj bele milyen jövője lenne ennek a kapcsolatnak.50 éves,ő nagyon idős hozzád.Se gyerek,se házasság nem lehetne már ebből.Egyébként hogy lehet vonzó egy 50 éves teste?Brr.

Én is voltam hasonló helyzetben,hogy úgy gondoltam a férjem iránt már csak szeretetet érzek,de egy fél éve úgy alakult hogy havonta egyszer látom,és bizony rájöttem hogy nagyon is szerelmes vagyok belé...és másra rá se nézek.

Szerintem,ha a pároddal nincs köztetek különösebb probléma,érdemes lenne valahogy "lángra lobbantani a tüzet".Ne tedd tönkre az életed egy öregember mellett.

2012. aug. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
én is erősen gondolkozom ezen,amúgy 50 évesen fitt,egyáltalán nem látszik rajta...már próbáltam feléleszteni a tűzet több-kevesebb sikerrel
2012. aug. 6. 13:13
 9/30 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a ribi, csak kihűlt a kapcsolatod a pároddal és ez az öregember jókor volt jó helyen. Szerintem csak rávetíted azokat az érzelmeket, amik hiányoznak a mostani párkapcsolatodból. Te is tudod, hogy egy 50éves férfi mellett nem sok jövőd van. A másik meg, nem mhiszem, hogy 50évesen felrugná a házásságát miattad. Nem becsmérlésből, de benned csak egy fiatal kiscsajt lát, aki rajong érte, elszórakozna veled, de ennyi.Koncentrálj inkább a mostani párodra, utazzatok, beszélgessetek, lobbantsátok fel újra a szerelmet. Az öreg hapsit meg hanyagold.
2012. aug. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

"teljesen levesz a lábamról.."

Azért elég gyenge lábaid lehetnek, ha ez az 50 éves házasember le tud venni róla.

Nyugodtan bevallhatod magadnak, hogy ebből bizony nem lehet tartós kapcsolat.

A bácsi legfeljebb egy-két alkalommal jól érzi magát (esetleg te is talááán...), aztán előbb-utóbb kitudódik és hason csúszva kér bocsánatot a családjától, te meg gazdagabb lettél egy szomorú tapasztalattal.

2012. aug. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!