Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Kérem segítsetek!!.Szóval. Van egy fiú. Én most leszek kerek egy hónap múlva 14, ő pedig most volt 17 pár hete, kezdődik a gond.

- haza akart vinni motorral

- többször volt már utánnam

- féltékeny volt külömböző okolból

- egészen forró dolgokat írt

- mellém ült

És még sorolhatnám..

DE!

- őt zavarja a korom


A koromnál sokkal érettebb vagyok , belül és kívül is. :) Mit tehetnék? Amúgy ha megemlítem neki ez egyik haverját akinek tetszek, akkor ő azonnal bunkó lesz velem :SS.. amúgy aki szeretné küldök egy érdekes írogatást levélben.



2012. aug. 5. 03:04
 1/8 anonim ***** válasza:
mintha csak az oviban lenenk....
2012. aug. 5. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, gyeresen hangzik :S .. és lehet az is. De mit vártok tizenévesektől?! :D
2012. aug. 5. 03:12
 3/8 Mókusgyilkos ***** válasza:

az érdekes írogatások mindig jók :D


de am minden csaj azt hiszi h érettebb a koránál aztán meg kiderül h ha plüss maciknál komolyabb a téma akkor lefagynak /nem a szex témakörre céloztam/ pl 1 komoly csajnak nem rejtély h mi is van most :D


am: valószínűleg bejössz neki meglehetősen csak hát gerinc nőtt a hátába úgy h ez ilyen még 1 darabig el lesz azzal h kitalálja h mihez is kezdjen veled.


squirrels must die!

2012. aug. 5. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Neked már azzal gondod van hogy haza akart vinni motorral, és melled ült? Amúgy nem ismerünk téged, szóval nem tudjuk hogy valójában mennyire vagy érett. Valószínűleg azért bunkó olyankor, mert féltékeny rád és szeretne tőled valamit. 14/F
2012. aug. 5. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Itt az írogatás :)

**Èn**

-amúgy tisztára rámszált a haverod :/ mit csináljak?

**Ő**

-én tőlem kérded? Te írogatsz neki meg ilyenek

Szóval ne csodálkozz..

**Én**

- de én nem úgy írok neki.

Na mindegy :S

**Ő**

-hát nekem mindegy az biztos ;)

**Én**

-tudom..

**Ő**

-nem tudod :D

**Én**

-de tudom hogy nem érdekellek! :D

**Ő**

-az nem pont így van ;)

**Én**

-de én úgy veszem észre!:/:D miért hogy van?

**Ő**

-úgy hogy fiatal vagy :/

Szóval nem tudom mit csináljak :D

2012. aug. 5. 03:21
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy egyátalán nincs gondom azzal hogy haza akart vinni, és mellém ült. Ellenkezőleg örülök az ilyen apróságoknak. (:
2012. aug. 5. 03:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a fiú nem tudja mit akar. Éppen ezért ki nézem belőle hogy bármikor engedne a kísértésnek. Mármint LEHET hogy képes lenne téged megcsalni. :-S Az irogatásból kiderül. De lehet hogy tévedek, mivel én is ember vagyok. Nem ismerlek titeket.
2012. aug. 5. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"a koromnál érettebb vagyok"


Nagyjából 117 000 találat (0,37 másodperc) ;D

2012. aug. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!