Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz, ha egy 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha egy 14 éves lány egy 19 éve pasival jár?

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 13:50
1 2
 1/12 jin ***** válasza:
66%

Szerintem az mindkét személyre nézve.

Nem egymáshoz valók

De hiába mondom el ha nem igy gondolod.

2012. aug. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
az a baj hogy egy 19 éves teljesen más életvitelt folytat már általában mint egy 14 éves. ebből lehetnek problémák, na meg mást várnak egy kapcsolattól más szinten vannak.
2012. aug. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Mókusgyilkos ***** válasza:

"mercedesem haza repül fiatal így még hátra ül beugrunk 1 cukrászdába habot verek a fagylaltjára ..."


1 picit.

2012. aug. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

ha a lány érett, értelmes felfogású és a fiú nem erőltet semmit akkor nincs gond.

én 17 éves vagyok a barátom pedig 25 és remekül megvagyunk már 2 éve

2012. aug. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Egy 14 éves lány nem járhat 19 éve egy pasival.
2012. aug. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de nem feltétlenül szerencsés....
2012. aug. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz, bár én nem engednéma lányomnak. 14évesen még kislány egy lány, viszont egy 19éves fiú, már inkább férfi. Majd 2év múlva.
2012. aug. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Miért lenne gáz? Mert másképpen gondolkoznak? Más a világlátásuk? A tapasztalataik?


BIZTOS?


Ha konzervatív a gondolkozásotok akkor azért nem gáz. Ha liberális akkor azért.


NINCS SZABÁLY!!!!!

2012. aug. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
A fiút először jól ki kell ismerni. Bármit el tud játszani... A kisebbek meg könnyebben rábólintanak, mint egy vele egyidős. Ez persze csak figyelmeztetés. Ha ésszerűen mész bele nem lesz gond. A 19 évest meg nincs mitől óvjam... Csak ne legyen bunkó! Privátba részletesen is mesélek
2012. aug. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az.Elég durva belegondolni,hogy én hol tartottam 14 és 19 évesen.Fényévnyi különbség van,14 évesen kerültem gimibe,még olyan kis pisis gyerek voltam.19 évesen meg már nagyban buliztam.Bár én elég későn érő típus vagyok.De akkor is durva.
2012. okt. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!