Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom elvileg két éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elvileg két éve szerelmes belém, és egy hónapja összejöttünk! Úgy érzem nem tud megbecsülni, most hogy megkapott! Normális ez?

Figyelt kérdés
Először amikor mondtam neki,hogy nem szeretnék semmi,sírt,teljesen maga alatt volt! Utána adtam neki egy esélyt,és teljesen beleszerettem! Mostanában hetente találkozunk,akkor egész jól kijövünk,de amikor külön vagyunk van,hogy napokig nem keres,ha hívom nem veszi fel,sokára válaszol az sms-emre. Lehet túl is reagálom,de ha tényleg két évig várt rám,és végre megkapott,akkor arra számítanék,hogy legalább a hívásomra válaszol...
2012. aug. 6. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
mióta vagytok együtt?
2012. aug. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
persze hogy az .....valószínűleg egy ideje már csak azért akart összejönni veled,mert hajtotta a büszkesége...ha ezt érzed,akkor szerintem ez a helyzet
2012. aug. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
miért nem beszéled ezt meg vele?
2012. aug. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Két éve szerelmes belém,de én sosem gondoltam ezt! Egy hónapja összejöttünk,addig csak "barátok" voltunk,talán még azok sem...néha beszélgettünk! Most hogy összejöttünk mondta,hogy két éve szeret,és ne féljek,annyi ideig erre várt,hogy most hogy megkapta nem dobná el...én mégsem így érzem!
2012. aug. 6. 17:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon kicsi dolog, lehet csak nincs mindig kéznél a telefonja. Persze engem is idegesít ha nem keres a barátom, bár ő csak 2-3hónapot várt rám járás elött. Azért ha hívom vagy írok neki válaszol ha észreveszi. De ha nincs más dolog csak ez a telefonos akkor semmi okod az aggodalomra :-)
2012. aug. 7. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!