Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet úgy normálisan egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VicToooR x GB kérdése:

Működhet úgy normálisan egy kapcsolat, hogyha a lány nem szerelmes a fiúba de a fiú szerelmes a lányba?

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
ez már fáj...szerintem te is tudod a választ :D
2012. aug. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen, ha a lány nagyon szereti a fiút csak nem szerelmes. egy idő után a fiúnál is el fog múlni az a nagyon lángoló szerelem.
2012. aug. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2012. aug. 6. 12:14
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem a csaj sokat veszít ezzel, mi lesz, ha másba lesz szerelmes??
2012. aug. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mókusgyilkos ***** válasza:
hát ha nem szerelmes hanem szereti akkor az barátság extrákkal ami persze jó de az nem párkapcsolat bár az is igaz h csak "kapcsolatról" beszéltünk nem párkapcsolatról úgy h végül is miért ne működhetne.
2012. aug. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem értem azoknak a párkapcsolatoknak a lényegét, ahol nem szerelmes mindkét fél legalább az elején.
2012. aug. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én se de ha egyszer ez van..
2012. aug. 6. 12:33
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor át kell gondolnod, hogy mi a jó abban, hogy együtt vagy egy olyannal, akit nem szeretsz csak kedvelsz.

Sokan nem mernek egyedül lenni és inkább belemennek egy olyan kapcsolatba, ahol ugyanúgy nem érzik jól magukat.

2012. aug. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én vagyok az aki szerelmes..szóval a fiú
2012. aug. 6. 16:15
 10/10 anonim ***** válasza:
akkor ha annyira szerelmes vagy elengeded a lányt, nem terheled egy olyannal aki iránt nem érez semmit. fájni fog de ez van.... hagyd békén:S
2012. aug. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!