Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám leküzdeni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám leküzdeni a férfigyűlöletemet?

Figyelt kérdés

Alapjában véve a férfiakat szeretem, szóval nem vagyok lezbikus.

Az elmúlt pár évben annyira megútáltam a férfi nemet, hogy hihetetlen, nem akarok férjhezmenni, vagy gyereket szülni egy férfinak. Szerintem a férfiaknak csak a szex kell semmi más, szzínlelni tudnak egy egész kapcsolat, szex miatt vannak a nővel, csak ilyen szálak fűzik hozzá.

Hányingerem van már attól ha egy férfi hozzám ér, mert tudom, hogy csak szexuálisan vonzódik hozzám. Sajnos elég szép vagyok, de fél év alatt híztam 15 kg-t hogy hagyanak már békén a férfiak de még így is minden buliba 5+ pasi odajön hozzám nyomluni, ha meg mondom neki hogy bocsi ne akkor meg én vagyok a rossz.


Tudom, hogy ez nem hozzáállás, változtatni kéne, hogy tudjak bízni a férfiakban, de sok csalódásom volt már. A többi férfit büntetem, mert párszor átvágtak, és ezt tudom is, de nem tudok ez elől menekülni.


Valami értelmes tanácsot kérlek, hogy mit csináljak! 19N



2012. aug. 6. 17:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk a buliba a férfiak prédát keresnek nem kapcsolatot.
2012. aug. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nem csak buliban van így..
2012. aug. 6. 17:08
 3/19 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy azok alapján általánosítasz, akik odamennek "nyomulni". Nem minden pasi szokott nyomulni. Amúgy igen, a szex fontos egy férfinak. Ez önmagában nem baj, az a baj, ha tényleg csak erre kellesz.


Amúgy írtó egyszerű: ne feküdj le velük. Ha így is jól érzi magát veled, akkor az jó jel.

2012. aug. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Neverwalkalone ***** válasza:
hogyan lehetne legyőzni a nőgyűlöletet?? :D a nőknek meg a pénzes izomagy kell, a tisztelet őszinteség és szeretet már szart se jelent...
2012. aug. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

:) Vicces milyen problémáik vannak az embereknek.

Kérdező, utáljuk együtt a férfinépet!! Én sem szeretem ha hozzám érnek. A kézfogáson kívül...

Sokszor csalódtál 19 évesen? Elhiszem, de miért? Sok pasi koslatott utánad te meg bedőltél, azaz beledőltél mindegyiknek/be?

És pedig de. Mármint hozzáállás kérdése az egész. ;)

2012. aug. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Velem is hasonlo volt a dolog 25 eves koromig. Aztan belebotlottam egy olyan pasiban, aki nem szexmotivalt. Persze megszerettem vele, de az ertekrendje a helyen van, es ez nagyon ritka. Tehat megertelek, es nincs konnyu dolgod. Valoban buliban nehez. Pl az en baratom sem egy bulizos, igy ha buliban probalom megtalalni, akkor nehez lett volna a dolgom. Nem kell biznod a ferfiakban, hanem egy olyan ferfi kell, hogy megtalaljon, aki bebizonyitja neked, hogy kivetel igenis letezik.
2012. aug. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

ja és 25F... :)

5. voltam:)

2012. aug. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
előszöris fogadd el, hogy nem minden férfi egyforma. tény hogy sokan akarunk szexelni (sajnos én is), de ettől függetlenül nagyonis értékeljük ha valakit az egyéniségééert lehet szeretni, a szex ebben a helyzetben csak másodlagos.
2012. aug. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Volt pár csalódásom igen...

pl. 16 évesen azért volt velem egy srác, hogy kipróbálja szűz csajjal. Lefeküdtem vele másnap dobott, persze őszintén elmondta h miért....


Összejöttem egy sráccal egyik napról a másikra dobott az exéért...azért volt velem h féltékennyé tegye...


és még sorolhatnám...

2012. aug. 6. 17:28
 10/19 anonim ***** válasza:
Ez ostobaság szivi,a nők is lehetnek számító mocsok qrvák,mégsem mind az,csak egy része,és nem mindet utálom,csak aki megérdemli,a buliban ismerkedés nem egy hosszútávra tervezett kapcsolat,amire én is vágynék,hanem egy kanos fax,meg egy ribanc dugnak.NEm azért védek ki a többi pasi mellett,mert én is az vagyok,hanem azért,mert ha egy része rosz,vagy erkölcstelen,attól még nem mindenki.Gondolkodj kicsit,a végén ha ez nem változik,egyedül maradsz,40 évesen se férjed,se gyerekeid nem lesznek,és magányos leszel.
2012. aug. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!