Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám leküzdeni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám leküzdeni a férfigyűlöletemet?

Figyelt kérdés

Alapjában véve a férfiakat szeretem, szóval nem vagyok lezbikus.

Az elmúlt pár évben annyira megútáltam a férfi nemet, hogy hihetetlen, nem akarok férjhezmenni, vagy gyereket szülni egy férfinak. Szerintem a férfiaknak csak a szex kell semmi más, szzínlelni tudnak egy egész kapcsolat, szex miatt vannak a nővel, csak ilyen szálak fűzik hozzá.

Hányingerem van már attól ha egy férfi hozzám ér, mert tudom, hogy csak szexuálisan vonzódik hozzám. Sajnos elég szép vagyok, de fél év alatt híztam 15 kg-t hogy hagyanak már békén a férfiak de még így is minden buliba 5+ pasi odajön hozzám nyomluni, ha meg mondom neki hogy bocsi ne akkor meg én vagyok a rossz.


Tudom, hogy ez nem hozzáállás, változtatni kéne, hogy tudjak bízni a férfiakban, de sok csalódásom volt már. A többi férfit büntetem, mert párszor átvágtak, és ezt tudom is, de nem tudok ez elől menekülni.


Valami értelmes tanácsot kérlek, hogy mit csináljak! 19N



2012. aug. 6. 17:06
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem mind egyforma, de már annyira belém evődött ez a dolog, hogy nem tudok úgy nézni egy férfira ahogy kell...
2012. aug. 6. 17:35
 12/19 anonim válasza:
Ismerkedj,még ha nincs is hozzá kedved,nem tudhatod mikor és hol találkozol azzal aki nem csak megd.gni akar
2012. aug. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Lehet inkabb onmagadra kene figyelned most. Tanulas, hobbik, stb... Majd jon, ha jonnie kell.
2012. aug. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Úgy, ha nemcsak külső alapján válogatnál, és észrevennéd a kevésbé jóképű srácokat is. Amúgy ha hozzád ér egy férfi, abból miért következik rögtön, h csak szexuálisan vonzódik hozzád?
2012. aug. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Talán vedd észre a világban azokat a férfiakat, akik tényleg tudnak szeretni, mint embert és nem csak a szex miatt tartják fenn a kapcsolatot. Egyébként zárójelben megjegyzem, hogy a "kapcsolat színlelése" általában sokkal sikeresebb, mint a komoly érzelmek. Erre szerinted mi a magyarázat?


18/F

2012. aug. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Úgy hogy az eszedre hallgatsz és nem az ösztönödre.
2012. aug. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
2012. aug. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Neverwalkalone ***** válasza:
14, 15! Totál egyetértek, én is jártam már úgy többször hogy beszélgetni szerettem volna lányokkal és Ők mindig azzal jöttek hogy nem akarnak tartós párkapcsolatot erre csak annyi a válaszom hogy "csak egy teára akartalak meghívni XD"
2012. aug. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 omba ***** válasza:

Most a 16 éves naiv/ buta kislánykorod tapasztalataidat fixálod?

Valami igényesebb társaságban nem szoktál lenni?

2012. aug. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!