Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom fel se veszi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom fel se veszi a telefont, sms-re nem válaszol mit tehetek? Srácok ti mikor tesztek ilyet? = (

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy miért csinálja ezt... Az biztos,hogy nagy gáz van,ha ő ilyet csinál, fél év alatt egyszer nem volt ilyen...

Azt tudom,hogy nem érdemes zargatnom, hiszen akkor megharagszik azért is. Plusz valószínű azért nem veszi fel, mert nem akar velem beszélni, tegnap 2x hívtam és egy sms-t küldtem...

Azt is tudom,hogy most úgy is csak várni tudok, amíg ő keres,hogy beszélni akar velem,de olyan rossz....=(



2012. aug. 7. 05:37
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
megértem, hogy rossz, konkrétan le sem sz.r...nem igaz, hogy nincs ideje 10 mp-re felhívni, hogy itt és itt vagyok, most nem érek rá, mikor ennyiszer keresed!
2012. aug. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
"megharagszik azért is" miért? mert felhívod? /én a barátaimat is visszahívom ha keresnek és éppen nem tudtam felvenni./ hacsak valóban nincs valami baj, mondjuk mind a 2 keze egyszerre eltört.
2012. aug. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés az, hogy mi történt az utolsó találkozáskor, beszélgetéskor. Lehet annak van köze a dologhoz.
2012. aug. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Akkor tesznek ilyet a pasik ha talált valaki mást, vagy megcsalt és bõntudata van vagy megcsalt és már nem is érdekled
2012. aug. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd keres ha akar, nem tudsz csinálni semmit, csak vársz, amíg van kedved.
2012. aug. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
A legegyszerűbbre senki nem gondolt? Lehet egyedül akar maradni, lehet besokallt belőled.
2012. aug. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elhagyta a telelfonját, vagy csak egyszerűen tönkrement, és nem is jelzi, hogy te ennyiszer kerested. Lehet, hogy most ő is halálra duzzogja magát, mert te nem keresed.:D
2012. aug. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6/7-es, ha besokallt, akkor mondja meg öszintén, h idöre van szüksége, de ne tartsa már bizonytalanságban. Ennél rosszabb nincs, én tudom.
2012. aug. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hm.. mintha csak magamat "látnám" egy évvel ezelőtt...az exem is ugyanezt csinálta, rá 2 hétre dobott..


18/L

2012. aug. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!