Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megzavarodott érzés a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megzavarodott érzés a párom felé aki mindenek utána néz?

Figyelt kérdés
párommal 6hónapja együtt vagyunk,utolsó 3hónapban mindenek utána néz,telefon,sms,email,iwiw,msn beszélgetések a barátaimmal és már zavar beszéltem neki erről de semmi,lebukott mikor feltörte a jelszavamat.Ráadásul a pénzem is eltünt tölük ami nem lett meg,szeretni szeretem de nem vagyok szerelmes belé,rajta kivül lenne más srác mert a bizalom nagyon elhalványult.Barátaimmal is keveset találkozok miatta,nem tudom mit érzek iránta lassan kihül a szeretett másik srác felé erösödik.
2008. máj. 8. 18:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy másfél éves kapcsolatom. Az első 3-4hónap szép és jó volt, aztán jöttek ezek a dolgok mint nálatok is. Először csak folyton hivogatott, majd iwiw, msn, telefonszámla, és hát a jelszófeltörés. Ő egy nagyon féltékeny ember volt, betegesen féltékeny. Fél év után rájöttem h nem szeretem, viszont annyira nagy nyomás volt rajtam miatta hogy még egy évig húzódott ez a szakítunk összejövünk incidens. Sajnos vannak ilyen típusú emberek. Én azt mondom hogy ha sikerül lassan leszoktatnod róla, akkor oké, de nekem mindig azt mondták hogy az ilyen ember nem változik meg. És hát te is lassan ott vagy h kiszeretsz belőle. Pont ezért, mert hülyén viselkedik. Nem rosszindulatúan mondom, de szakítás lesz a vége.
2008. máj. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!