Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még valami esély a kitörés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valami esély a kitörésre, vagy vége mindenek? Ezt nem szeretném ez nem jó nekem. (többi lent)

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok még soha nem volt barátnőm.Suliba már nem járok.Átlag itthon szoktam pihengettni,COD-ozni szoktam,kb ennyi a napi programom.Jó lenne emberek közé menni,meg barátokat szerezni de Budapesten lakom és a környéken a velem 1korú fiúk kábítószereznek,lopnak,verekednek nem szeretem az ilyen barátokat.Diszkóba voltam 1*,2* inkább 1* de valahogy nem az én rezgéstartományomban mennek ott a dolgok mit kellene tennem?Jó lenne már 1 csaj is.valaki valami tanács?
2011. márc. 26. 10:55
 1/7 A kérdező kommentje:
*n ha netán 1 nyelvtan tanár is látogatja az oldalt.
2011. márc. 26. 10:58
 2/7 anonim ***** válasza:
Csajozz? Barátkozz?
2011. márc. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ezzel abszolúte kiettem segítve
2011. márc. 26. 11:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Keress magadnak egy nem virtuális, hanem hús-vér csoportot. Legyen az sport, akár okj-s suli, filmklub, állatmenhelyen sétáltatás stb. A lényeg hogy ne hagyd, hogy belekerülj az ördögi körbe, hogy a gép előtt ülsz egész nap, és elúszik a fiatalságod. Keress, és találni fogsz!
2011. márc. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy ha már nem tanulsz, akkor keress egy melót. Ott is van társaság, jó eséllyel nem drogoznak meg lopnak. Azzal tudsz nyitni a világ felé, és nem egész nap a gép előtt ülsz.
2011. márc. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet h nem lettél kisegítve de ennél többet nem tehetünk érted. Esetleg vigyünk oda egy csajt akivel beszélhetsz? ...
2011. márc. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nyitni a világ felé?



okj-s képzés pont jövőhónapban indulok 1 ilyen számítástechnikai felső képzésben,de...az a baj hogy már mind felnőtt emberek 30 körüliek,de kezdetnek szerintem ez is jó lesz nem? és szép lassan lépésről lépésre próbáljam meg megérteni és elfogadni tanulmányozni az emberi érzéseket és ennek megfelelően formáljam át magam? party-face-re hogy minél pozitívabb és barátságosabb legyek.?

2011. márc. 26. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!