Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemény? A barátom egykötelez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény? A barátom egykötelező sulis táborban volt. Mindenfélét méregettek terepen. Amikor hazajött együtt haverokkal mentünk egy fesztiválra. Ott mutogatta mindenkinek a képeket.

Figyelt kérdés
Előtte már emlegetett egy csajt. A csajról volt két kép a képek között. Ahogy mér. Én utána rákérdeztem, mondta semmi jelentősége nincs, hogy lefényképezte. Később már telefonbeszélgetés alkalmával én megint megkérdeztem, hogy miért fényképezte le, erre ő, hogy azért mert ő jól néz ki, a többi lány csúnya volt.Aztán amikor érezte, hogy én ezen kiakadok,kijavította,hogy arra gondolt, hogy ő volt jó fej. De inkább olyan magyarázkodásnak tűnt. Erre én kiakadtam ismét, hogy csak azért nem csalt meg, mert a csajnak barátja van.Erre ő hogy neki itt vagyok én, jobban nézek ki, a barátnője vagyok és szeret. Később írt smst, hogy még csak gondolatban sem fordult meg benne,hogy megcsaljon.
2009. júl. 20. 09:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan mit jelent az, hogy méregettek? Szerintem futtasd még néhány körig, de nem hiszem h megcsalt.
2009. júl. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
földmérő táborról van szó.:) Szerintem nem csalt meg, de mégis kiváncsi vagyok kívülállók ennyi részlet ismeretében mit gondolnak. Miért fényképezte le, miért mondta, hogy jól néz ki.
2009. júl. 20. 10:08
 3/17 anonim ***** válasza:
14%

Mert pasiból van és valszeg a lány tényleg jól néz ki.

Nem hiszem hogy megcsalt vagy megcsalna vele, de a férfiak jellemzően vizuális típusok (ld. pl a sok erotikus újságot stb amit főképp nekik gyártanak), lefényképezte, hogy később esetleg megnézhess a telefonjában vagy fantáziáljon róla.

2009. júl. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem túl féltékeny vagy. A barátod hűséget fogadott neked, nem vakságot. Azt várod tőle, hogy más lányokra egyáltalán rá se nézzen? Attól, hogy megnéz egy másik lányt is, még szeret téged, ez nem számít megcsalásnak.
2009. júl. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
De szerintetek az normális, hogy egy másik csajt fényképezget, akivel valószínűleg úgyis napi kapcsolatban áll? Én sem örülnék éppenséggel, ha a barátom csajokat fényképezgetne, biztos másoknak ez nagyon jólesik, meg jó érzés, hogy éppen lehet, hogy a barátjuk kiveri egy másik csajra, de ízlések, és pofonok.
2009. júl. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
10:17-vok. Én csak annyit mondtam, hogy az, hogy megnéz egy másik lányt, esetleg lefényképezi, nem jelent semmit. Ettől függetlenül még lehet többről is szó, de amíg csak ennyire van bizonyíték, igazságtalanság lenne lekapni a fejét.
2009. júl. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, értem. De hát szerinted bevallaná neki, ha más terve is lenne? Érthető, hogy kellemetlenül érzi magát emiatt.
2009. júl. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
nemv olt szép tőle az a beszólása, h mert ő jólnézett ki, azviszont nagyon rendes volt tőle h aztmondta h te sokkal szebb vagy, és neki ittvagy te, és ő téged szeret. más pasik valszeg felkapták volna a vizet, és téged oltottak volna, h mit féltékenykedsz, meg mit pattogsz, és csak megsértődtek volna. sztem nemcsalt meg a barátod, és télleg téged szeret.
2009. júl. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Én csak azért írtam ide, mert nem tudom mit gondoljak. Megcsalásról azért sem gondolom nem lehet szó, mert akkor nem mutogatta volna a csaj képét nekem, meg mindenkinek. Velem szépen viselkedik, kimutatja, hogy szeret. Nem tudom elképzelni,hogy megcsalt. Mégis aggaszt, hogy miért csinált ilyet, és majdnem nagy büszkén vállalta, hogy igen lefényképeztem,na és???

Nekem is vannak haverjaim,és vagyunk közös képen. Vagy őket fényképezem le. De erről a csajról a tábor előtt nem hallottam. Valószínűleg ott lettek jóban. Más haverjai vannak csajok, őket ismerem, és tőlük nem tartok. De ez fura helyzet, eset. Nem tudom hova tenni. Én is megnézek más pasikat, nem vakságot fogadtam. Tőle sem várom el, csak mégis nekem ez most fura!!!

2009. júl. 20. 10:34
 10/17 A kérdező kommentje:
Na azért kicsit felkapta a vizet.:P De megbeszéltük, és azt mondta nem haragszik,ha én sem.
2009. júl. 20. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!