Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok amikor közeledni próbál hozzátok egy srác direkt vagytok vele ridegek direkt nem írtok vissza és direkt csináltok úgy mintha 100. érdeklődő lenne aki nincsen az 1. között?

Figyelt kérdés

Szeretitek féltékennyé tenni a párotokat vagy a nektek udvarlókat?


Ha ez egy teszt mikor ment át rajta a férfi?


Ha nem reagáltok sokáig azt azt jelenti hogy nem akartok tőle semmit csak meg sem akarjátok mondani, aztán majd megunja az illető és kiábrándul, vagy elveszti a reményt..?


2012. aug. 7. 19:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
9: a ridegségről volt szó. normális felfogású ember ha irnak neki, akkor válaszol, és nem bunkó paraszt módon lesz.arja
2012. aug. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Általában mindig ez történik.. egyszer csak nem válaszol pedig nem vagyok rámászós, nem zaklatom, és tudom hogy elolvassa mert amúgy meg közbe csak úgy jönnek neki az ismerősök..vagy likok
2012. aug. 7. 20:55
 13/17 A kérdező kommentje:

Válaszra sem méltatás... Úgy látszik el kell felejtenem a nőket és egyedül kell maradnom feladom..

Mindig ugyanazokat a köröket futom vagy irtó ronda vagyok vagy nem tudom mi van de valami van.

2012. aug. 7. 20:57
 14/17 anonim ***** válasza:
Persze, hogy sokszor megesik. 7 milliárd ember van a földön. Nem tetszhetsz mindegyiknek. Amúgy meg talán nem facebookon kéne ismerkedni. Nehogy azt hidd, hogy visszautasítani olyan könnyű, csak azért gondolod ezt, mert most te vagy a szegány áldozat. Ha meg ilyen önsajnáltató szövegeket vágsz be, mint ez az utolsó, akkor ne csodálkozz...
2012. aug. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Hol ismerkedjek snob diszkókban vagy az utcán?

Volt arra is példa megadta a csaj az elérhetőségét egyszer visszaírt de azóta olyan mintha nem is léteznék a számára ennyit erről..

2012. aug. 7. 21:14
 16/17 A kérdező kommentje:
Sokat dolgozom és nincsen szociális életem de ez nincsen a homlokomra írva igaz nem dúskálok a szociális fotókban most akkor aki ilyen az nem kell senkinek..?
2012. aug. 7. 21:15
 17/17 anonim ***** válasza:
Itt nem. Nem én mondom, más is mondja: itt az kell a legtöbb nőnek, ha Mergád van, lóg a fux, paraszt vagy. Ehhez pedig nem alkalmazottnak kell lenni, meg értelmiséginek, hanem fehérgalléros bűnözőnek, meg adócsalónak. A társadalmi mobilitás nulla, és a távolság a leszakadó, és leggazdagabb rétegek között csak nőni fog. Meg lehet nézni Moszkvát az úton külön sávban közlekedő fekete kocsikkal, Mexikót a kartondobozból épített nyomortanyákkal, és az utcán történő leszámolásokkal, és elolvasni mellé a Puszták népe c. Illyés Gyula könyvet, a 3 millió vályogházban lakó koldus Magyarországáról. A következő 10-20 év itt erről fog szólni, úgyhogy ha jó nőt akarsz magadnak, akkor minél előbb legyél bűnöző.
2012. aug. 8. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!