Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, aki nagyon tetszik. Egy suliba járunk, hogyan tudnék felé valahogy közeledni?

Figyelt kérdés
12 edikes vagyunk , ő most jött ide a suliba, az osztálytársaival sajnos nem vagyok jól annyira hogy kérdezzek felőle. Ötletek? Csak addig lenne számomra nehéz ameddig tudnánk egyet beszélgetni .Az eleje a nehéz
2009. szept. 29. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:

,arra felé legyél épp ahol Ő van "sétálgass", majd szemezz Vele.Majd kb 1 hétig legyen ez ,de tényleg vedd figyelembe ,érdekled-e Ő-t és ,ha igen akkor jelöld be valamelyik közösségi oldalon és ,bejösz Neki akkor elkéri az msn-címed szerintem, avagy leszólít..

Sok sikert.

üdv.Kata

(jahh és nekem ez bejött)

2009. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem vedd a bátorságot és menj oda hozzá! Kérdezd meg,hogy mien a suli? stb. a többi meg magától jön. :D
2009. szept. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

sajnos nem tudom , hogy hogy hivják , így nem tudom sehol sem be jelölni . És élőben állítsak élé hogy szia XY vagyok milyen a suli?

Amiért új az osztályban vagy valami másért mindig a looserekkel van , kicsit cikin érezném magam odamenni , mert onnan az egész pasi akart közeledni hozzám , én nemet mondtam.

2009. szept. 29. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!