Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim szerint nem jogos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim szerint nem jogos a harag, amit iránta érzek, nincs abban semmi, amit csinál, szerintetek?

Figyelt kérdés

Volt a hegyalja feszten és mikor beszéltünk, folyton arról beszélt, hogy ilyen meg olyan lányokkal ismerkedett meg. Mikor hazajött, akkor meg azt ecsetelgette, hogy milyen vicces kis történeteket talált ki és hogy úgy ment oda a csajokhoz.

Úgy éreztem magam, mintha egy haverjának mesélne a hódításairól és mintha fel akarna vágni előttem.

Most megy a szigetre is és már előre félek, hogy mi lesz.

Mondtam neki, hogy zavar, hogy ismerkedik, mikor itt vagyok neki én, de azt mondta, hogy csak haverkodni akar.

Nem értem minek meséli el nekem ezeket.


Ő 20 éves, én 23.


ui: sajnos én munka miatt nem tudtam és most sem tudok vele menni.


2012. aug. 7. 19:30
 1/5 Hanariko ***** válasza:
hát elég bunkóság tőle...sztm amint alkalma lesz rá, megfektete valami részeg ribit.
2012. aug. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te ismered. Képes megcsalni, vagy csak szeretne egy kicsit játszadozni? Szerintem el tudod dönteni nélkülünk is, akik nem is ismerjük!! És én raknám ki, mint macskát szarni.
2012. aug. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerinted ténylegesen megcsalt téged? Mert ha hiszel neki, hogy nem, akkor egyszerűen csak játszik. Tudod a férfi az vadászik. De nem biztos, hogy hanyatt is vágja a csajokat.

Én sem vagyok olyan. Elég volt az, hogy tudtam, hogy már nyertem, s ennyi. Mivel engem is vártak otthon még akkor, s az fontos, de a játék is.

2012. aug. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem nem túl érett még a srác, tizenévesek csinálnak ilyet, nem olyanok akik komoly kapcsolatban vannak.
2012. aug. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Flörtölget a hátad mögött, és még dicsexik is vele, mikor tudja, hogy ez téged bánt?!

Biztosan nagyon szerethet! ;-)

2012. aug. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!