Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi számít nálatok megcsalásnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít nálatok megcsalásnak?

Figyelt kérdés
Érdekes, de én pl. még egy smárolást nem veszek megcsalásnak, ha az illetőhöz nem fűznek érzelmi szálak.
2012. aug. 8. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Nálam a csók már régen az.. Nem is marad foga az illetőknek
2012. aug. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lilith1994 ***** válasza:
Tapi is meg a csók is az régen.
2012. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én már a tapinál is kiakadnék 16lány
2012. aug. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Érdekes, de én pl. még egy smárolást nem veszek megcsalásnak ha az illetőhöz nem fűznek érzelmi szálak"


Érdekes, de én pl. nem smárolok olyannal aki iránt nem érzek semmit.

2012. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csók/tapi érzelmi alapon, de ha egy olyan lányt megölel, aki szereti, vagy szerették egymást és úgy néz rá, én már azt is "megcsalásnak veszem.

Ha nincs érzelmi alap, akkor bármilyen szexuális viszony.

2012. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csók már simán, de a túlzásba vitt flört is.

Ha valakinek van egy párja, akit szeret, azt ne akarja megbántani azzal, hogy másra fáj a foga.

Én értem, hogy a férfiak a farkuk után mennek néha, oké, fantáziáljon másról, de ne kerüljön olyan helyzetbe, hogy meg is valósuljon.

Ha a barátom mondjuk smárolna egy másik lánnyal, sík ideg lennék, hogy nem gondolt arra, hogy ezzel nekem fájdalmat okoz... és ez a rossz érzés, nem az, hogy megkívánt egy másik nőt, aki esetleg tényleg nagyon vonzó.

2012. aug. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!