Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jónak mondható az, ha a párommal 4 hónapja vagyunk együtt, de még egyszersem veszekedtünk?

Figyelt kérdés

csak kívcáncsi vagyok. Nagyon szeretem, jó lenne vele még jó sokiág együttmaradni. *rózsaszín köd effektus * elnézést :)


17/L


2009. júl. 20. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az exemmel az első 3 évben nem veszekedtünk!A negyedik évben kezdtünk minden butaságon összekapni és szakítás is lett a vége!
2009. júl. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hm wow, irigylésreméltó :)

kár,hogy szakítás lett belőle

2009. júl. 20. 17:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi a volt barátommal fél évig nem veszekedtünk!De addig volt jó!:)
2009. júl. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát.. szerintem nem attól lesz igazán jó egy kapcsolat, ha abszolút nincs veszekedés. Mert hát persze, jó lenne ha sosem lenne, de ahol sohasem vesznek össze semmin, ott szerintem az egyik fél sántít. Vagy nem őszinte vagy nincs önálló véleménye.

Szerintem a jó kapcsolat próbája az, hogy meg tudjátok oldani és beszélni a problémáitokat. Nem pedig az, hogy x ideig nem veszekedtek. Mint látod, hiába van valaki együtt veszekedés nélkül 3 évig, ha amúgy képtelenek megbeszélni a dolgot.

2009. júl. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt olvasd el. Van benne igazság, DE nem kell feltétlenül mindent elhinni.

16/L Honey

2009. júl. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jónak.De azért figyelj oda hogy ne legyen egyoldalú a kapcsolat se a te részedről se az övéről!Sose jó ha az egyik fél elmondja a vágyait,terveit aztán a másik mindenre bólint és igent mond!Néha kell egy kis véleménynyilvánítás illetve kisebb veszekedés!De a legfontosabb hogy mindig meg tudjátok oldani és beszélni!Nekünk eddig mindig sikerült mondjuk még csak 1 éve vagyunk együtt és mindent megtudunk beszélni és ez nagyon jóó dolog.Ennyi a titok:)
2009. júl. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2009. júl. 20. 21:46
 8/8 anonim ***** válasza:

3 éve és 3 hónapja vagyunk együtt de még nem veszekedtünk

egy-két kisebb vitánk volt, semmi komoly

2009. júl. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!