Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az lenne a problémám hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lenne a problémám hogy barátommal majdnem 1 éve vagyunk együtt. Sokszor veszekedtünk ez idő alatt, de mindig kibékültünk, és mindkettőnk mondta h hülye voltam, ne haragudj, szeretlek. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 08:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Mostanság együtt akar velem élni, mert mindig hiányzok neki, csak az anyagiak nem engedik,2 évig még suliba leszek, és addig is vár, szóval nem ezzel van a bajom, csak van mikor azt mondja hogy nincs kedve velem lenni. Szerintetek?
2010. jún. 8. 08:08
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez rosszul esik, inkább mondaná h álmos. Heti 2x tudunk találkozni, akkor 1üttalszunk, van mikor 7végén is 1ütt tudunk lenni. Csak alig bírom kivárni hogy lássam, és mikor mondja h nem, szarul esik, mérges leszek, és ez neki nem tetszik, mondja h nem szereti ha oda van láncolva vhova, mármint h mit kell csinálnia.
2010. jún. 8. 08:09
 3/10 A kérdező kommentje:
Soha nem mentünk sehova, mindig nemet mondott. Szakítottam vele, de még abban a percben újrahívott és mondta h megváltozik. Tényleg, azért szoktunk mostmár kimozdulni.1edül ez a "nem" bánt még. Nézzem el neki hogy nemet mond a találkára, vagy mondjam neki márpedig ekkor meg akkor legyél velem? Elég nyomorult h ennyire szeretem, de ez van. Feleségének akar, szóval elég komoly a dolog. Szívem szerint elnézném neki a dolgot, csak tudtok-e vmit erre? Meg anyám is beleszól, h heti 2 nél több ne legyen. Ez is bánt, de még tanulok, nem tudok mit csinálni. Nála csak néha lehetünk, nem övé a lakás. Albérlet nem menne, még nem. Itthon anyám beszabályoz. Ma is úgy volt h jön, de reggel mondta h nem, és mondta h hallja h milyen rosszul esik nekem, ezért inkább jön. Erre én: ne azért gyere mert nekem jó, hanem mert akarod. És arra fogta hogy sokat dolgozik (megértem), és nincs kedve buszozni (25km Domaszék-Újszentiván) amit szintén megértek, de nem mindennap kértem, csak 7/2 napot. Szerintetek? Ajjjjjjjj
2010. jún. 8. 08:09
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocsi h ilyen sokat írtam,csak nem tudom mi legyen...
2010. jún. 8. 08:10
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egy komoly beszélgetés rátok férne. Nem jó az, ha rendszeresen leszerel egy "nem"-mel, mert ez szép lassan leépíti a kapcsolatotokat. Azt azért meg kell értened, hogy néha lehet más véleménye is, mint neked. Ezt el kell fogadni. Mivel te még "csak" suliba jársz, nem ismered azt a fáradtságot, amit egy fizikai munka jelenthet egy ember számára. Persze nem tudhatom, hogy mit dolgozik a párod. Én, mikor keményebb fizikai munkát végeztem, pont arra volt erőm, hogy otthon lezuhanyozzak és beesek az ágyba. A hétvégeken tudtam valamennyire regenerálódni.

Mond el neki higgadtan, mikor együtt vagytok, hogy neked ez rosszul esik. Ne akkor balhézz, mikor visszautasít, mert akkor csak az indulatok vezérlik majd a beszélgetést.

Próbáljatok meg változtatni a dolgokon. Változtathattok azon, hogy ki kihez utazik, hol találkoztok. Beszélhettek a szüleitekkel, hogy többet lehessetek nálatok vagy náluk. Átgondolhatjátok egy albérlet kibérlését. Akár csak próba jelleggel 2-3 hónapra.


Sok lehetőségetek van, ne ragadjatok le a jelenlegi helyzetnél! Tegyetek a kapcsolatotokért!


30/F

2010. jún. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb házasság lehetne egy langyosabb, de harmonikus kapcsolatból.
2010. jún. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Voltam én már ilyen kapcsolatban ...

Megváltozik? Duma !

Probléma az is lehet, hogy valaki ott van a szomszéd szobában. Fontos az, hogy eldöntsd mit jelent ő számodra.

Nincs azzal semmi gond, ha szakítotok. Az nem azt jelenti, hogy valamejikőtők rossz ember. Keress egy embert aki közel áll hozzá és lelkiismeretes is. Fontos, hogy úgy tűnjön tud független véleményt alkotni. Egy külső szemlélő fontos új aspektust tud adni a kapcsolatotoknak. Lehet ez elég nyersnek tűnik de, fogj papírt, ceruzát. legyen két kategória. 1- Mi az amit szeretsz benne, és érdemessé teszi a kapcsolatot a folytatásra. 2- mi az amiért a "pokolba" kívánod az egész kapcsolatot, amitől értelmetlennek tűnik. Miután végeztél kérd meg arra, hogy a legközelebi randiig írjon ő is egy ilyet. Találka egy téren vagy bárban. Fontos, hogy más emberek is legyenek a közelben. Ne ismerősök, akik megzavarhatnak. A papír is legyen nálatok.

Sajnálatra nem szabad egy kapcsolatot sem alapozni. Te se érd be ennyivel.

Egy kérdés: Önző az ágyban? Ez színte minden kérdésedre választ ad majd vele kapcsolatban !

Ha gondolod küldj egy fotót amin mindketten rajta vagytok.

2010. jún. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igazából nagyon szeretem, és úgylátom Ő is. Elég sokat dolgozik, autót szerel, ház alapokat segít kiásni, ilyesmi. Elég nehéz, elismerem. Csak nálunk hétvégén van + 2 ember, és hát nem vmi nagy a házunk, csak rokonok és mamám után örököltek, nem küldhetjük el. Azt meg tudjuk oldani h kapunk 1 szobát(HÁLISTEN). Ez a páromat zavarja, ma is úgy volt h jön és vasárnap megy haza, dolga van, de mondta h ha itt vannak akkor inkább nem. Hát itt vannak, de hazudtam. Igen, mindent meg szoktunk beszélni, eddig legalábbis
2010. jún. 11. 20:09
 9/10 A kérdező kommentje:
És igen, már mondta pár hónapja h albérlet, csak ahhoz nekem is kéne 1 picit segíteni, tényleg nem sokat, csak tanulnom is kéne. Mondta h diákmukát vállaljak, és ha fáradt vok ő megcsinálja munka után. Látom h fontos vok neki, csak rossz mikor azt hallom h most nincs időm(holott volna), meg a kifogások. Viszont látom h szeret. Ez a hétvége az 5. amit velem tölt, mert beismerte h ennek nem lesz jó vége, nem akar elveszteni, élete párja vok stb. Csak néha úgy látom nem érdeklem :(:(:(
2010. jún. 11. 20:12
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazából nem kívánom pokolba semmiért, annyira szeretem. Csak én mindent megteszek, ha munka után este eljön, mindig főzök, sütök neki, megnyomkodom, amit csak kér megteszek. Cserébe azért ennyit kaphatnék. Neki is mondtam már, és szerinte is igazam van. Hát nem tudom, rajta múlik...
2010. jún. 11. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!