Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elment a kedvem, ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elment a kedvem, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Eddig csak sejtettem,de most tudtam meg biztosan,hogy a lány akit szeretek,más fiúval van együtt.

Rám valószínű csak valami haverként tekint. Pont amikor elkezdtem volna neki udvarolni,akkor derül ki ez. Így neki fogalma sincs ,h mit érzek. Nem tudja,h nekem ez rosszul esik. Megszakad a szívem. Az előző barátnőmről is 3 hónap együttlét után derült ki,hogy nem szeret. Most meg ez. A párválasztás terén átkozott balszerencse sújt engem. Védekezésként még 1 éve azt találtam ki,hogy szarok az egész világra,hogy ne érjenek csalódások. Nem gondoltam volna,hogy még így is bekövetkezhet egy újabb csalódás az életemben. Mindig ugyanarra lyukadok ki. Nincs bennem semmi amit szeretni lehet. Nem csoda,hogy csak ilyen párhónapos alkalmi kapcsolatok jönnek mindig össze...:/ Szeretem ezt a lányt, nem is sejti,hogy mit meg nem tennék érte. Az a szar,hogy tudom,hogy el kell engednem.



2012. aug. 9. 00:13
 1/10 anonim ***** válasza:

hogy derült ki, hogy mással van?

ne hibáztasd se a lányt, se magad, hiszen erről nem tehet senki. velem is ilyen balszerencse-sorozat volt, de hidd el, amikor itt az ideje, jóra fordulnak a dolgok!

2012. aug. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne sajnáltasd magad az interneten kérlek. Én is ilyen voltam 2 évvel ezelőtt és lásd már mióta meg embereltem magam azóta van barátnőm. Szedd össze magad és hívd el valahova. Finoman éreztesd vele hogy mivan. Ha nem megy el veled akkor mond el neki mit érzel. Ha nemet mond ez van. Ne add fel. Helyetted nem cselekedhetek. Vagy megfogadod a tanácsom vagy nem.
2012. aug. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy el kell engedned, de ugyanakkor megmondhatod neki hogy szereted. Egyszer élünk!

Egyébként pont ma olvastam hogy két ember akkor fog találkozni amikor kell nekik. Ugyan kort nem írtál, de tutti hogy valakinek nagyszabású tervei vannak veled :D Lehet hogy nem holnap, de kitudja? lehet hogy holnapután találkozol a mekiben a Ngay Ő-vel :D

Most tényleg nagyon rossz neked, de nemsokára sokkal jobb lesz :D

2012. aug. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy hogy így el vagy keseredve? ez a nincs bennem semmi a legnagyobb hülyeség. Valószinűleg nem jókat választasz. Amugy mért nem kezdtél el neki elöbb udvarolni? mivel az egy friss kapcsolat bármi lehet.... lehet nem fog működni és akkor jöhetsz Te.:)))
2012. aug. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem tehetek róla,muszáj valahol sajnáltatnom magam.

Szemét alak vagyok,csak arra vagyok használható,hogy keféljek.:/ Esetleg,hogy elvigyem a lányt valami puccos elit helyre. Az ,hogy mi a szerelem én nem tudom,mert még sose szeretett senki önmagamért.

2012. aug. 9. 00:20
 6/10 A kérdező kommentje:

Most komolyan!

Kezdjek el neki úgy udvarolni,hogy neki párja van?

2012. aug. 9. 00:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne!
2012. aug. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudom hogy most úgy érzed ennél nem lehetne rosszabb, de hidd el lehet, sőt lesz is még sok trauma az életedben. Bármit megadnék érte ha velem csak ennyi történt volna. Persze tudom neked ettől nem lesz jobb, hogy másnak rosszabb, de próbáld meg az életedben lévő jó dolgokat nézni! Én is ezt teszem, pedig sokkal rosszabb helyzetben vagyok :-(
2012. aug. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2012. aug. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Hú de fura. Még sosem észleltem olyan srácot, aki sajnálta volna, hogy nem szerette még önmagáért senki és hogy rosszul érezte volna magát amiatt, hogy úgy érzi csak kefélésre jó. Miért mondod, hogy szemét vagy? Nem úgy tűnik, mintha élveznéd ezt a szerepet.


Ha tényleg van valakije a lánynak, akkor hagyd. :/

Azért kíváncsi lennék, milyen körülmények között derült ki, hogy nincs egyedül és miért nem derült ki korábban? Meg milyen kapcsolatban voltatok? Mert az tuti, hogy nem valami mélyben.

Ennyiből még nem látható számomra, hogy hogy állhatott hozzád.

Lehet, hogy nagyon is számításba vett, mint pasit, de más lépett előbb és emiatt van csak épp azzal, akivel van - ha még szingli volt, mikor megismerted.

Vagy ha egy régebbi kapcsolatára derült fény úgy, hogy csak mostanában ismerted meg, akkor eleve nem etikus máson gondolkodnia, ha van párja és ha nem láthatta, hogy tetszik neked, nem ezzel kezdi a barátkozást senki, hogy "van pasim!"...

Ha régebbi kapcsolatára derült fény úgy, hogy régebb óta ismered, az sántít.

stb. Sok minden lehet - szóval nem derül ki semmi konkrét abból, amit leírtál, így a tisztánlátásban sem tudunk segítségedre lenni igazából. Bár szerintem feltalálod Te magad. :)

24/L

2012. aug. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!