Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nyitott szemmel csókol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nyitott szemmel csókol a barátom, akkor nem is élvezi?

Figyelt kérdés

A barátomnak mindig nyitva van a szeme csókolózás, puszik közben... Nyelvesnél szokta becsukni, de néha annál sem. Viszont ő kezdeményez. Mármint nem én erőszakoskodom, és ő irányít, szóval nem hiszem, hogy valamit annyira rosszul csinálnék, de már megijedek, hogy nem jó neki... De mindig így csinálta... Amúgy ő akart velem összejönni, ő "nyomult", stb.... Ezeket azért mondom, mert azért fontos, hogy mindent ő kezdeményezett a beszélgetéstől az első csókig...


Fiúk, ez nálatok mindig azt jelenti, hogy nem élvezitek a dolgot, vagy van, akinek ez csak egy szokás így?


2012. aug. 9. 00:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Élvezi a csókot és azt is, hogy közben nézhet téged. Semmi baj nincs ezzel, szeret és vonzódik hozzád :)
2012. aug. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mennyi bajotok van..
2012. aug. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, számomra elképzelhetetlen,h nyitott szemmel csókolózzunk a barátommal:) Akkor tudsz belemerülni a másikba, akkor tudod igazán élvezni ha be csukod a szemed és átadod magad az érzésnek.
2012. aug. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha ő becsukja, akkor úgyse látja, hogy neked nyitva van, ha meg ő sem csukja be, akkor pont úgy tolja mint te, az se baj. Pont hogy jó szerintem, hogy le se tudja venni a szemét rólad, még közben is rád figyel. Szerintem is a csukott szemes az olyan merengőbb, lehet hogy másra gondol közben. Miért volna egyáltalán baj, ha nyitva van? Mit számítanak ezek, ha két ember szereti egymást? Látod rajta úgyis, hogy rajong érted, akkor meg minek ilyen apró részletekkel foglalkozni?
2012. aug. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!