Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szabad? De mégis mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szabad? De mégis mindig rá gondolok a történtek után. Mit csináljak? (csak olyanok írjanak, akik voltak hasonló helyzetben, vagy megértenek)

Figyelt kérdés

Csütörtökön kint voltam a barátnőmmel és megismerkedtünk pár fiúval. Nagyon aranyosak voltak, egész este dumáltunk, csak egy volt a "baj", hogy már 30- on fölül voltak. Egyiknek felesége volt, gyerekei...Pont ő kisért haza engem, bár egyedül akartam menni, nem engedett...Eléggé fura volt, de kézenfogva mentünk, nem tudom miért fogta meg a kezemet....A házunk előtt adtunk egymásnak arcra "búcsú" puszit, de...és ez most tényleg olyan volt, mint a filmekben...akartunk adni egymásnak még a másik felünkre puszit, de...megcsókoltuk egymást... Abban a percben nem gondoltam rá, hogy felesége van...

Másnap írt, hívott...mondta, hogy nem akarta említeni máris, de válik a feleségétől már 3. hete és, hogy nagyon aranyos lány vagyok és reméli még találkozunk...

Nem lehet több 31-32-nél, bár én mégis úgy érzem, hogy nekem ez egy tiltott gyümölcs még akkoris ha már elvált lesz...

De nem tudok mit kezdeni...minden percben csak rá gondolok...Mit tegyek? Pénteken készülünk ki, gondoltam, hogy megismerem egy kicsit jobban, nem akarok semmibe se fejest ugrani... Míg felesége van (mégha már vállnak is) tényleg csak barátkozni szeretnék vele, a többi meg majd jön...Vagy?

L, 19


2009. máj. 3. 00:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

En is voltam ilyen helyzetbe. Nekem is azt mondta a pasi, hogy valik, de en nem talalkoztam tobbe vele, tudod mii? Azota is egyutt van a felesegevel es a gyerekeivel!

Ez kb 15 eve tortent es nem bantam meg, hogy igy dontottem!

2009. máj. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Fúhh... hát ez aztán bonyolult. :S

Szerintem menj el pénteken, DE legyél vele óvatos. Lehet, hogy csak ki akarja élni magát így a válása után. A kor különbség meg... hát engem biztos zavarna. :/

2009. máj. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen, ismerem az ilyen dumákat...De nem is akarok tőle most azonnal semmit...Csak, ahogy mondják..majd az idő megmutassa...
2009. máj. 3. 00:47
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te már eldöntötted...
2009. máj. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
nem érdemes belemenni, rengeteg konfliktust okoz egy előző feleség (még a gondolata is)
2009. máj. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát ez az épp válok duma sajnos sokszor kamu. Mondd meg neki, hogy majd a válása UTÁN esetleg gondolkodsz. De tényleg utána, mikor már biztos vagy benne, hogy elvált nem csak mondja.
2009. máj. 3. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Amíg nem mutat fel róla papírt, hogy elvált, nem megyek bele semmibe, ez nyilvánvaló. Kösz a válaszokat.
2009. máj. 3. 09:19
 8/18 anonim ***** válasza:
Majd ha kimondták a válást, elgondolkoznék rajta, hogy találkozzunk-e. Előtte semmiképpen!
2009. máj. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
én is azt mondom,hogy csak válás után legyen valami,nekm vanegy barátnöm, aki nek vanegy pasija .2 éve,hotegetia barátnömet,hoyg válnak,és semmi,a srác falubelijei,megmondták,hoyg nem is akar válni,eggyütt él a feleségével,meg a fiával,a barátnöm ugy tudja külön élnek. full szerelmes,és nem lehet rajta segiteni,már próbáltam.nehogy igy járj,mert kegyetlen játék ez.
2009. máj. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

hitegeti.bocs.

26-L

2009. máj. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!