Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tesztek ha a barátnőtők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muffinmester kérdése:

Ti mit tesztek ha a barátnőtők napi szinten sokat készülődik (30-45 min) és hiába szólsz neki, eleinte 5-10 percel lerövidíti, aztán visszaáll az eredeti helyzet?

Figyelt kérdés

2012. aug. 9. 13:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

:O a 30-45 pedig mégcsak nem is sok

én a suliba megyek akkor készülök kb egy órát pedig oda semmi extra sminket vagy hajat nem csinálok..és a randi az azért más

szerintem addig foglald el magad valamivel és várj nyugodtan mert külmben randi közbe fogja rosszul érezni magát a barátnőd ha nem tud rendesen elkészülni.. és akkor te jársz szerintem rosszabul:D

2012. aug. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
És a stranra készülős részre mi a véleményetek? Strand előtt smink és hajvasalás amirko tudja, hogy ha labdázunk vagy csak fürdönk, akkor is lejön a smink és begöndörödik a haja? :P
2012. aug. 9. 14:42
 13/13 anonim ***** válasza:

szerintem hagyd. ilyeneken nem szabad fent akadni. marha idegesítő lehet ha ő miközbe készül (nem mellékesen főleg azért csinálja ezeket, hogy NEKED tetsszen) folyton azt hallgatja, siess már. én is ilyen vagyok nem tudok 5perc alatt elkészülni (vagyis eltudok úgy, hogy az foltos alapozóm lesz a szememet nem egyformán festem ki stb.:P) hozzáteszem egy középhosszú hajat normálisan kivasalni minimum 15perc.


a strand dolog viszont nekem már sok. én is szeretek és szoktam is sminkelni, hajat vasalni, de strandra, leszaladni a boltba, kutyasétáltatás.. ezekhez már túlzás. valószínűleg iszonyat önbizalom hiányos a barátnőd. dicsérd sokszor!

2012. aug. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!