Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ha valaki felajánlja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha valaki felajánlja, hogy nála lakhattok egyetem / suli alatt és nem kell lakbért fizetnetek, belemennétek e a következő feltételek mellet?

Figyelt kérdés

a ) a fiatal mérnök dolgozó srác (23-25 éves ) - al ketten ketten laknátok a lakbért a srác fizetné , ti pedig :

- ez idő alatt nem lehet barátotok

- le kellene feküdjetek a sráccal amikor csak akarja ( természetesen a tanulási programotokat nem borítaná fel , sőt ha tud még segítene is a tanulásban, e mellet még lenne együtt fürdés vagy meztelenkedés lakáson belül ....

nagyjából olyan lenne mintha kapcsolatban lennétek

b) ez a változat abban különbözik az a.)- tól , hogy fizetné a tandíjat is a srác ebben az esetben kicsit jobban kéne lesni a kívánságait , emellett , mosni , takarítani a lakásban , néha főzni ( ő is tud főzni , jól de nem mindig ér rá ) , s néha el kellene menni társaságba , rendezvényekre vele

c) ez a változat abban különbözik az a.) -tól , hogy itt két lány jönne kik lehetnek párban is annyival egészül , hogy hármasban is kéne ekkor válalják


2012. aug. 9. 17:04
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Egyetértek a többséggel, ennyiért egy prosti sem vállalná.
2012. aug. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Te nem vagy magadnál..
2012. aug. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Én megpofoznám az egyetemista lányom, ha egy hónapra ennyiért adná el magát!
2012. aug. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
A kérdező szerintem leginkább fiatal csinos lányokra gondolt,és nem 60 év feletti rusnya vénlányokra,akiknek lehet,hogy már foguk sincs xD
2012. aug. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Nem. Én messze tanulok a várostól és már voltak lakhatási gondjaim is, de amikor fiú albiba fogadtak be akkor is tisztáztam velük, hogy utólag megadom a rámeső részt, akkor is amikor ők nem várták el. Nemhogy szex...


Ezzel a kidolgozott elmélettel az a gond, hogy az egyetemista lányok 99%-ban nem szorulnak rá ilyenfajta segítségre, mert vannak barátok, ismerősök akik segítik egymást. A maradék 1% pedig a gólyák közül kerül, ki akinek még elég esze sincs, hogy utánajárjon az alternatíváknak.


22/L

2012. aug. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
91%

jézusom! ha nem látnám a saját szememmel el se hinném hogy van ilyen!:D nem tudom hogy ezen sírjak vagy nevessek!

Egyébként, nézzünk először téged: szerinted neked lelkileg hogy esne ( egy idő után) , hogy tudod csak azért van veled a lány mert fizetsz neki? illetve mi van akkor ha beleszeretsz, akkor is tudod hogy csak a pénzed miatt van veled amit mellesleg tálcán kínáltál neki?

Ez nem a micsoda nő, julia roberts főszereplésével:D nem egy angyali k***át fogsz kapni, akibe megtalálod életed szerelmét!


A másik, a lány: tegyük fel, kifogsz egy szegény, rendes lányt.

szerinted neki hogy fog esni egy idő után, mikor látja hogy a csoporttársai boldog párkapcsolatban vannak,hogy neki ez minimum 3 évig nem adatik meg? illetve, arra nem gondoltál hogy ezzel milyen lelki sebeket okozhatsz? A nők nem olyanok mint a férfiak, ők csak érzelmileg tudnak szexelni. Ha a lánynak nem tetszel még külsőre sem, ez felér egy megerőszakolással (akárhogy is ő is belemegy, de valahol nincs más választása ha pénzt szeretne). Egy életre megutálhatja a szexet, lehet később nem is tud kialakítani normális szexuális kapcsolatot senkivel!


Mielőtt ilyen feltételeket szabsz, gondolkodj már egy kicsit!

2012. aug. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
57%
Az a helyzet hogy ezt egy lány ingyen is megkapja egy párkapcsolatban. Mármint az albi és az eltartás részét. Legalábbis engem már több pasim is eltartott és nem várt el érte semmit, nem főztem mostam rá és szex is akkor volt mikor mindketten akartuk....
2012. aug. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
100%

Figyelj kérdező,neked szeretethiányod van ami kicsit más megvilágításba helyezi a dolgokat.

Szerintem szánalmas tényleg hogy erre akárcsak gondoltál is,de ettől hidd el nem fogod jobban érezni magad.

Ha te fizetsz neki akkor benned lesz ez az érzés,hogy nem magadért szeret,mindig ott fogja fúrni az agyad és mindegy hányszor dugnád meg azt aki ebbe belemegy,nem lennél boldog.

Ennyi pénzből inkább menj el egy pszichológushoz aki rendbe tesz és kigyógyít a depresszióból és akkor tudsz majd barátnőt szerezni és nem leszel ilyenekre rászorulva.

2012. aug. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!