Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre több nőtől hallom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre több nőtől hallom, hogy az egyetem végzésével közlik: "úgy érzem nem éltem ki magamat" Ezt mit jelent?

Figyelt kérdés
Persze az egyetem alatt tanultak mint állat, keveset buliztak és nagyon visszahúzódó személyiségek. Görcsösen hajtogatják ők nagyon hűséges típusúak de kérdem én: nem az ilyen nők lépnek félre sokszor pusztán csak kíváncsiságból?
2012. júl. 6. 15:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne általánosíts.
2012. júl. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem hallottam ilyet, és valóban értelmetlen általánosítani...
2012. júl. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy te mit nem értesz ilyen helyzeteken.
2012. júl. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező én egy valamint mondok neked:

Soha ne kezdj szűz lánnyal!

Azzal meg főleg ne foglalkozz, h itt mit vetítenek a nők, az ilyenek idővel mindig félrelépnek....

2012. júl. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
15:39 Ritka ostoba lehetsz a válaszodból ítélve
2012. júl. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
20%
azt jeleni h be kéne vezetni mindenhol a tandíjat, úgyis mindenki élvezkedni járna egyetemre, akkor fizessenek is érte, ne az állam pénzén akarják kiélni magukat.
2012. júl. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Esetleg a sértegetésén kívül mást is tudsz vagy ebben kimerül a tudományod?
2012. júl. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
15:42 Gyökerekkel nem állok le társalogni, bocsi... a tény az tény, kár volt megszólalnod ;)
2012. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Én meg a férfitársaim meg a csúnya nőkkel, gondolom a kutyának nem kellesz, azért vagy még szűz;)
2012. júl. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
:D jól mellé lőttél, mert egyik sem igaz:D de téged biztos jó sokszor kikosaraztak, ha ennyire el vagy keseredve és nincs önbizalmad.. de talán majd eljön a te időd, és jön egy olyan lány, akinek nem fontos a külső
2012. júl. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!