Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetnék újra szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék újra szerelmes?

Figyelt kérdés
Szinte az összes haverom járni akart velem, volt akinek csak hetek után, de volt akinek évek után jutott eszébe a dolog. Mindnek kínos vége volt, mert én már nem akarok több párkapcsolatot. Bulizni sem járok, mert egy éjszaka után már szinte el akarnak jegyezni a férfiak... Azt hittem, hogy ők úgy vannak a dologgal, hogy csak egy csaj a sok közül, d*gjuk meg aztán hagyjuk ott. De nem... Ez az egész egy marhától van. Szerelmes voltam belé. De azóta képtelen vagyok erre! Akármilyen fiúval/férfival vagyok, egyszerűen nem leszek szerelmes. Már rengetegszer megpróbálkoztam a párkapcsolatokkal de mind teljes, katasztrofális kudarcot vallott, mert nem szerettem őket. Attól félek, hogy így egyedül maradok örök életemre! Én már tényleg mindent kipróbáltam. Az összes női rossz szokást mellőztem a kapcsolatokból, sz*xuális étvágyam mindig is elég nagy volt, még csúnya se vagyok, tudok főzni, takarítani, rendszeresen sportolok, van szabadidőm bőven, a családom is rendes, és ráadásul el tudom tartani magam a saját fizetésemből szóval még azt se mondhatják hogy a pénzükön csüngök! Komolyan mondom beállok k*rvának, mert teljesen érzéketlen lettem... Ha bárkinek van bármilyen ötlete, tanácsa, javaslata, véleménye kérem írja le mert már teljesen tanácstalan vagyok.
2012. aug. 9. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell beállni,szerintem már most az vagy.
2012. aug. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben ez is egy vélemény. Azért köszönöm hogy legalább írtál!
2012. aug. 9. 18:50
 3/6 anonim ***** válasza:
szupergörl, ha ennyire nem találod a helyed, akkor menj el Afrikába vizet és gyógyszert osztani.
2012. aug. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet az lesz. :)
2012. aug. 9. 18:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány éves vagy, de azért ennyire ne legyél magabiztos. Persze egy hatalmas szerelmi csalódás egy jó időre visszaveti az ember érzelmeit, de nem véglegesen.


A férfiak érzik, hogy nem akarsz most még komoly kapcsolatot, ezért hajtanak Rád, ugyanis ez számukra kihívás, amit élveznek.

Ebben az a buktató, amikor majd Te leszel befogadó a kapcsolatra, megtalálod azt a pasit, akibe szerelmes tudnál lenni, akkor ő nem fog törődni Veled, mert érezni fogja, hogy nagyon akarod.


Persze ez nem törvényszerű, de több, mint valószínű :)

2012. aug. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, nem szándékoztam túl magabiztosan előadni a dolgokat, de úgy látszik rosszul fogalmaztam!
2012. aug. 9. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!