Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mondhatom el senkinek elmondom hát mindenkinek?!

Figyelt kérdés
Ennél lényegre törőbb mondattal nem is kezdhettem volna. Na de a lényeg.. Nehéz helyzetbe kerültem, mert nemrég megtudtam, hogy az egyik munkatársam többet érez irántam. Nem tudtam kezelni a helyzetet, már csak azért sem, mert barátom van és szeretem! De a srác nem közömbös számomra. Éppen emiatt úgy érzem, mintha a barátom ellen vétettem volna ezzel, hogy a srác tetszik nekem. Természetesen nincs esélye, de mégis ott az a kis üresség a szívemben. Örülök, hogy már csak holnap dolgozok utoljára, mert így legalább hamar el tudom felejteni ezt az egészet, még azt is hogy meginogtam. De hogy tudok így a barátom szemébe nézni? Félek attól, hogyha jön hozzám hétvégén más leszek vele, hogy ha szexre kerül a sor nem ugyan azt adom neki amit eddig. Együtt megyünk 8 napra nyaralni a haverokkal együtt és félek. Hogy észrevesz valamit. Folyton azon gondolkozom, hogy elmondom hogy ennek a srácnak tetszek, és nekem is tetszik, de meg sem fordult a fejemben, hogy elhagyjam. Hiszen szeretem őt. A srác húga mondta el nekem, hogy tetszek a bátyjának. Ha nem tudom meg akkor nem is írtam volna ide, de így olyan valóságossá vált az egész helyzet és ez félelmetes lett. Mellesleg -aki azt írná, hogy válasszam a másikat akkor is- annak jelzem, hogy Pesten tanul valószínű, hogy soha a büdös életben nem fogunk találkozni. Annyian próbálkoztak nyáron és mind hatástalan volt.. ő volt az egyetlen akinek kicsit sikerült beférkőznie. És most cefetül érzem magam. Hogy tudok ezen túljutni? Vagy ha 2 hosszú hét után végre találkozok a barátommal és megölel akkor minden visszatér? 19/L
2012. aug. 9. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Drágaság, ez mindenkivel megesik. Sőt! Majd ha már férjnél leszel/együtt fogsz élni valakivel, akkor is meg fog történni. Még szerelmes is lehetsz másba. Csak ezt sokan nem akarják elhinni.


A lényeg az, hogy a tettek beszélnek, és nem az érzelmek. Az érzelmek ellen nem tehetünk, de a tetteinket irányíthatjuk.


Szóval erősnek kell lenni. :)


24/n

2012. aug. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) ez nagyon jól esett:) erős is vagyok és nem tennék semmi olyat, amivel a barátomat megbántanám.
2012. aug. 9. 19:59
 3/7 anonim ***** válasza:

így van, ilyen mindenkivel előfordul.


De ha ez folytatódik és te egyre jobban belemélyülsz ebbe, és elkezdesz érezni iránta, akkor viszont nem szereted úgy a párod ahogyan azt te mondod, vagy hiszed, ergo ha az utóbbi megtörténik akkor gondolkozz el a szakításon.

2012. aug. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, csak úgymond "fellángoltál" iránta, ha erről van szó, nincs miért aggódnod, mert rövid lefolyás esedékes.
2012. aug. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igyekszem nem gondolni arra amit megtudtam:)
2012. aug. 9. 20:10
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer egy sok-sok éve házas nagymama azt mondta, és szerintem ebben minden benne van:

"Járj nyitott szemmel. Találd meg az igazit. És ha megtaláltad, menj hozzá feleségül, élj boldogan. De a szemedet akkor is tartsd nyitva."


24/N

2012. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak jó érzés az hogy tetszel a srácnak. Nekem volt egy osztálytársam, nagyon rendes srác volt, az egyetlen normális a gimiben. Megtudtam hogy tetszem neki és valahogy mindig kicsit máshogy gondoltam rá. De a barátom is tudta hogy tetszem neki, volt egy közös haverjuk. Ettöl függetlenül imádtam a barátom, és az évek alatt maximum 10x jutott eszembe, mi lenne ha..... De tudom hogy amúgy észre sem vettem volna mint pasit
2012. aug. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!