Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bűnbe estem én is. Nem mondhat...

Bűnbe estem én is. Nem mondhatom el senkinek elmondom hát mindenkinek?

Figyelt kérdés

megint negatív... elegem van már belőle. most utálok mindent és mindenkit. itt sírok a gép előtt, még jó, hogy a a párom már el ment dolgozni. ami a bűnöm: első gondolatom az volt, hogy nekem miért nem és a (hogy fogalmazzam szépen) 100%-ban nem épeknek miért? ők miért érdemlik meg és én miért nem. ez onnan jött, hogy valamelyik nap jöttem haza és a buszra felszállt egy család. aranyosak voltak meg minden, de láthatólag nem teljesen egészségesek. és ott volt 3 nagy gyerek és a pici a babakocsiban. Nekik miért és nekem miért nem????????? tegnap is láttam egy nőt, volt vagy 150 kiló, kócos, zsíros hajjal, rajta is lehetett látni, h talán nem mindig épek a gondolatai. és ott a pólyás a kezében. Neki miért és nekem miért nem????? a nővéreim járkálnak az abortuszra (úgy hogy már eleve van nekik gyönyörű gyerekeik) és legszívesebben szét pofoznám őket. nekik miért lehet ha nem is kell nekik???

eddig ha valaki ilyen kérdést írt ki, hogy féltékeny a kismamákra, próbáltam megnyugtatni, hogy neki is biztos lesz, és nem jó amit érez, és valahol én is tudom most magamról, de mégis kitört belőlem. és muszáj leírnom, mert elmondani nem tudom senkinek:(

köszi hogy elolvastátok...


2009. dec. 8. 06:38
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom pontosan mi lehet a konkrét akadály. De manapság már nagyon sok mindent meglehet oldani. Van lombik program, inszemináció, örökbefogadás, stb. Biztos van megoldás a Te problémádra is.
2009. dec. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%
teljesen megértelek:( néha én is hasonlóképpen érzek. Ez nem bün hanem teljesen normális emberi reakció. Amúgy mi a baj? Miért nem sikerül?:(
2009. dec. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:

nem tudom miért nem sikerül...:(

júliusban voltam dokinál, azt mondta minden rendben, egy évet ad, hogy sikerüljön.

de általában minden doki ezt mondja az első egy évben...

és annyira rossz érzés van bennem. most is potyognak a könnyeim.

és nem értem. azt nem értem, hogy miért cseszik ki velem a természet, ha egyszer nincs baba, akkor miért nem jön meg normálisan időben, miért produkáltatja a jeleket. már ez van 3-4 hónapja. eddig a 30 nap volt a normál nálam. az utóbbi pár hónapban volt már 37 napos is és megjött, negatív teszttel. ha egyszer nincs baba miért késik?? ez tud megőrjíteni. próbál az ember nem odafigyelni, mert sokat azt tanácsolják, de ha arra kel fel reggel, hogy hányingere van, a párja megpuszilni se tudja a cicijét, és még késik is, akkor hogy a fenébe ne gondoljon rá?

és az is rossz, hogy ideig óráig a párom kedves, aranyos, megértő, viszont (és amit én értek meg, hogy) egy idő után neki is sok... és próbálom kerülni, hogy erre éleződjön ki a minden napom/unk, de egy idő után már nem megy és akarva akaratlanul bántom őt is amit meg egyáltalán nem akarok :'(

2009. dec. 8. 07:49
 4/52 anonim ***** válasza:
100%

Csak normális emberi reakciód van. Ne szégyelld,hisz emberek vagyunk.


Szoritok érted,h a kövekező teszt már pozitivat mutasson,és egészséges kisbabának adj életet!

2009. dec. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
100%

A dokit ne hagyd annyiban, mondd meg neki, hogy nem szeretnél feleslegesen várakozni, kezdje el kivizsgálni, miért nem sikerül teherbe esned. Ha nem megy keress másik dokit, sajnos ezt a legkönnyebb mondani, hogy várj 1 évet.

Közben a párod is küldd el andrológiai vizsgálatra.

2009. dec. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
100%

Annyira együtt érzek veled!

Ugyanígy vagyok én is. Két vetélésen túl vagyok, a barátnőim terhesek, vagy van már babájuk.A környezetemben élők közül is akad kismama.Egy munkatársamnak nem lehetett gyermeke, nov.1én szült. Hát erre miként lehet reagálni?Próbálok nem erre gondolni, minden rendben lesz, párom is nagyon várja már. Sógórnőm kislánya két éves mikor azt mondja nekem, hogy szeretlek, bele fájdul a szívem. Tessék már én is sírok!

Egyszer össze kell, hogy jöjjön nekünk is !Az utóbbi időben nekem is vannak "tüneteim",aztán megjön és az elmúlik és csak a csalódás marad!Nem vagy egyedül és ha beszélgetni akarsz én itt leszek.

Elice

2009. dec. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak azt tudom mondani,hogy nyugalom!Én is jártam hasonló cipőben,igaz az előző kapcsolatomból már volt akkor egy fiam,de szerettünk volna a párommal közöset!De nem jött két év után inszemináció lett a vége és most 19 hós lesz a kicsi fiúnk!És a jéghegy csúcsa,hogy most szoptatás alatt teherbe estem!1 hónapig ittam a cickafarkfű teát és a palástfüvet,és terhes lettem!

Én csak azt tudom mondani,ha még nincsenek meg a kivizsgálások akkor próbálj meg gyógyteát inni!És a dokidnál ne hagyd magad,először is kérj hormonvizsgálatot!Mióta próbálkoztok?Mert ha már hosszabb ideje akkor elmehtnél egy meddőségi klinikára is!

2009. dec. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:

az, hogy mióta próbálkozunk, csak nekem tűnik örökké valóságnak. amikor 17 évesen teherbe esett a nővérem én már akkor irigyeltem. a vőlegényemmel 3 és fél éve vagyunk együtt. (23 éves vagyok) az első fél évben volt egy reménysugár, hogy terhes lettem, aztán hatalmas csalódás, papírom nincs róla, csak annyi, hogy volt egy "foltom" de én tudom, hogy az a folt a babám volt, mert erős, darabos vérzés után már nem láttak semmit. akkor ez nagy trauma volt nekem. megszakítással szeretkeztünk, mert úgy volt vele, hogy még nem érzi 100%-osan, hogy akarja-e ha jön akkor jön és örülni fog neki, ha nem akkor az se baj egyenlőre. a 3. évfordulónkon döntöttük el, hogy mostmár jöhet. ez volt júliusban. azóta élesbe mennek a dolgok. palástfű, sex után fekvés, ő is vitaminokat szed, és LESZOKTAM A CIGIRŐL, ami nagy kihívás volt számomra, de megtettem, hogy hátha ez áll az útjába. és most úgy elszívnék egyet, de NEM mert hátha látja az angyalkám és észreveszi mennyire szeretném...

szóval július óta próbálkozunk. volt azóta ligh-osabb hónap, csak voltunk és nem csináltam semmi extrát. az elején el kezdtem hőmérőzni, de az a baj, hogy mindig csak akkor mérem, amikor mensi előtt egy picivel vagyok, ezért nem tudok sokat levonni belőle. de most elkezdem rendesen, persze ha óhajt végre megjönni, hogy normális, új hónapot kezdhessünk.

2009. dec. 8. 08:19
 9/52 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Azt gondolom sokan reagálnának így a helyedben. Én is hasonló cipőben vagyok, de tudod mit?MI nem adjuk fel. Én még próbálok pozitívan hozzáállni, bár látom ezeket a dolgokat is. Százával mennek abortuszra, gyilkolják a piciket, mi meg majd elepedünk egy csöpikéért. DE MEGLESZ A GYÜMÖLCSE A VÁRAKOZÁSNAK.Én komolyan hiszem, hogy addig még fejlődnöm kell valamiben, hogy a gyermekemnek a legjobb anya lehessek. Addig meg próbálok mások sikerének örülni. Hidd el jön. Én azt mondom nem késik és nem is jön túl hamar, DE JÖN!!!Ha nagyon görcsölsz rajta annál később. Tereld a gondolatod, légy pozitív, kiegyensúlyozott, ÉS BOLDOG! (TUDOM HÜLYÉN HANGZIK, DE SZERINTEM SEGÍT)Szeretettel: egy másfél éve próbálkozó :D
2009. dec. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:

Lhet,hogy az ég világon semmi bajotok,csak nem vagy az a "rámnéznek és terhes is vagyok" fajta.Elméletileg ha minden klappol egy terhességhez akkor is csak 30% az esély,hogy valóban terhesség lesz a vége.Jól is van ez így,gondolj bele,hogy a kb 30-35 év termékeny év alatt egy nő ált.csak 2-3x akar terhes lenni.És hányszor nem védekezik véletlenül,aztán örül,hogy de jó,hogy nem lettem mégsem terhes.Mi a férjemmel 9 éve vagyunk együtt.Az első babánk szinte rögtön összejött,de sajna nem tarthattuk meg,mert zűrösek voltak a körülményeink.Utánna amikor minden rendbe jött,akkor 1,5 évig próbálkoztunk,míg terhes lettem.Már azt hittem beleőrülök.Rögtön akartuk a másodikat is,de 4 évig nem estem teherbe.Most mégis 35 éves 2 gyerekes anyuka vagyok,és azon töröm az agyam,hogy mit csináljak,hogy nehogy terhes legyek az elkövetkező kb 15 évben még.

Ne keseredj el,csak türelem kérdése,biztos,hogy 5 év múlva már az oviba hordod a gyermeked,a kissebbet meg a kocsiban tolod!!!Kitartás!!

2009. dec. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!