Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 18 hetes sima Uh-os képen...

A 18 hetes sima Uh-os képen mindenkinek kis (már ne hari, de a sajátomra mondhatom) ufora hasonlító fejecskéje van a babának?

Figyelt kérdés
2008. febr. 29. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is elég "nagy" a feje a képen, de az értékek a doki szerint jók lettek. Szóval, ha az adatok jók, akkor ne aggódj!
2008. febr. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem sosem jutott eszembe az ufo, ha a babára gondolok, vagy nézek. Gyönyörű fejecskéje van, látszik mindene a sima uhon is, és már most biztos vagyok benne, hogy apja lánya lesz.-) Szerintem már most gyönyörű:-)
2008. febr. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
igen ufóra hasonlít a buksija,de a doki mondta is,hogy minden baba így néz ki,ne aggódj!
2008. febr. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia én is kérdeztem ezt pár napja most jobban érzem magam hogy nem csak én látom ökeet kis idegeneknek :)én nem tudom mit csináljak mert 21 hetesen mennénk a keresztszüleihez és csinálnák nekik egy baba mozit de még olyan kis ufo pofa inkább késöbre hagyom a mozit :)))))))))
2008. febr. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi lányok,persze tudja az ember hogy minden rendben velük, csak olyan mások ilyenkor, és mégis milyen édesek!

Megnyugodtam.Boldog babavárást mindenkinek!

2008. márc. 1. 18:27
 6/6 anonim válasza:
51%
Én arra lennék kíváncsi, hogy vajon Plejádi, Reptoid, vagy Kriariax a kicsi apja...
2010. dec. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!