Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk, miért nem mertek közeled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, miért nem mertek közeledni egy lányhoz, aki kicsit magának valónak, barátságtalanabbnak tűnik, de azért nyitott lenne egy beszélgetésre legalább? (Tisztelet a nagyon kevés kivételnek! )

Figyelt kérdés
Én ezt vettem észre már több fiúnál is, én is egy kicsit magamnak valóbb vagyok, mindig a barátnőimtől tudom meg, hogy egy fiú érdeklődne irántam, de sosem jönnek oda hozzám, utólag mindig kiderül (a barátaimnak mondom, hogy kérdezzék meg konkrétan a sráctól, hogy miért nem kezdeményez akkor nálam, ha tetszek neki) szóval kiderül, hogy azért nem jön oda, mert azt szűri le rólam, hogy úgysem foglalkoznék vele, meg túl jó csaj vagyok neki, biztos beképzelt vagyok, meg ilyenek, pedig ez egyáltalán nem igaz! Egy-két ilyen esetnél még elnéztem, de már egyre jobban idegesít, minden pasi így gondolkodik, vagy csak az én környezetemben vannak ilyen suta srácok? Pedig, csak azért, mert nem nyalizok és vihogok állandóan, még nem vagy egy "terminátor", kérlek titeket, mondjátok meg, ti mit gondoltok erről?
2012. aug. 9. 23:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Engem nem vágott földhöz még egy pasi sem, lehet pontosan ezért. És nem igazán harcolok semmiért, szerintem mindenki egyenlő!"


Éppen ezaz, hogy téged nem vágott földhöz senki. Pontosan azért, mert te soha nem kezdeményezel, nem harcolsz semmiért. Éppen ezért nem egyenlő mindenki. Kiváltságosnak tekinted magad, elvárod, hogy más végezze el a piszkos munkát.

2012. aug. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, mindig a Nő választ. Régen leejtette a zsebkendőjét, vagy egy szemvillanás, biztatás... ez kell a pasiknak. Vagy ha próbálkoznak, legyél Te is barátságos, vedd a lapot. Az éles nyelv, a bírálat riasztó.

Játsz sims3 at, elég jó és tanulságos életszimuláció, ahol a mogorvább karaktereknek láthatóan nehezebb dolga van. Persze az csak játék, de a minta a való élet. Fejleszd a karizmádat, tanulj meg elfogódottság nélkül társalogni, érdekes dolgokról. Tánciskola, ha még nem tudsz.

Kedves mosoly és tolongani fognak.

Szintén a sims 3 ból: megdöbbentő, hogy egy frizura, egy ruha micsoda változást okozhat. Nekem volt olyan csajom, aki tök tramplinak nézett ki, nem is voltam eleinte nagyon lelkes, pedig olyan alakja volt, mint egy istennőnek.

Végül pedig ne legyél visszahúzódó és ne tűnj barátságtalannak. Te talán nyomakodnál egy ilyen pasinál?

Ha azt akarod, hogy szeressenek, légy szeretetre méltó

2012. aug. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hmm

Egyesek még mindig nem tudják, hogy nem a nő választ? (Elárulom, hogy félig a nő, félig a férfi választ.)

2012. aug. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!