Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenél olyan emberrel kapcsolatot, akinek jó kapcsolata van az exével a közös gyerek miatt?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy ez miért probléma. Sajnos nagyon sokan úgy válnak el, hogy utálják egymást, nem bírnak megmaradni egy helységben, és a gyerek szív miattuk. Igazából az lenne a normális, hogy semleges kapcsolatban, vagy barátokként válnak el. Én kezdenék vele kapcsolatot.
2012. aug. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen. Válás sem feltétlenül csak csúnyán következhet be. És egyébként sem vagyok egy ok nélkül féltékenykedős típus. Az meg sztem nyilvánvaló, ha más miatt (is) jár össze az exszel.
2012. aug. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak olyannal kezdenék. Ha már más nőtől van gyereke, legyen jó a "referencia". Inkább ez, mint egy hárpia ex és állandó marakodás a gyereken, vagy egy olyan pár, aki nem törődik a saját gyerekével.


Két érett, értelmes felnőtt embernek mindenképpen a jó viszony kialakítására kell törekednie.

2012. aug. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen,kezdenék.

Ha elválnék csak ilyen emberrel jönnék össze,mivel hiszem hogy a férjemmel mi is jó kapcsolatban maradnák a gyerek miatt.Nem hiszem hogy ezt egy gyermektelen,nem elvált ember elfogadná.

2012. aug. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a normális ha emberi kapcsolatot meg tudják őrizni. Nekem szimpatikusabb lenne, mint az a férfi aki le sem tolja a gyerekét a gyereke Anyát pedig szidja.
2012. aug. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én most ilyen helyzetben vagyok, válok, de a majdani exférjemmel igyekszem megőrizni a baráti kapcsolatot, és úgy tűnik, hogy fog is menni. Nem vagyunk haragban, a sérelmeinket rendeztük, csak éppen elhidegültünk egymástól. De attól még tudunk baráti viszonyban maradni, és szerintem fogunk is. Nem csak a közös gyerek miatt, hanem amúgy is. (Hiszen eleve azért mentem hozzá, mert emberileg értékesnek tartottam, és tartom ma is, csak párként nem funkcionáltunk jól.)
2012. aug. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amíg nem szerelmes az exébe, még biztató is, hogy akkor is emberszámba veszi a nőket, ha a párkapcsolat nem működött.
2012. aug. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Eleve elvált,gyerekessel nem kezdenék.
2012. aug. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én olyan helyzetben vagyok, ahol párom nincs túl jóban a gyereke anyjával. Ez nem túl jó senkinek sem. Bár féltékeny nem vagyok rá, azért az idegeskedés a viselkedése miatt az van néha. Úgyhogy szerintem ennél csak jobb, ha meg tudják tartani egymás közt a normális emberi kapcsolatot, hiszen a gyerek miatt muszáj lenne minden gyermeket érintő fontos kérdést megbeszélniük. Egymást szidó, utáló felek között ez nem megy.
2012. aug. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, és ez lenne a természetes hozzáállás. Nem könnyű elérni, de mindenki akkor jár a legjobban. Az új társ is, sőt, a másik új társa is! S nem utolsósorban a gyermek. Tolerancia, elfogadás, kölcsönösség.
2012. aug. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!