Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem még nála?

Figyelt kérdés
Van egy lány facen szoktunk beszélni(mindig én írok rá),de akkor jókat beszélünk.Viszont sokat van fent,de sose ír rám.Úgy érzem,hogy csak én szeretnék kapcsolatot, Ő MAX. barátként tekint rám szerintem.

2012. aug. 11. 00:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hivd el valahova,abból kiderül minden hogy mutatkozna-e veled nyilvánosan stb
2012. aug. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nincs
2012. aug. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem mutatkozna velem,mert régebben egy suliba jártunk és ott sokat dumáltunk.Mázlimra szeptembertől ugyanabba a gimibe járunk majd.Szerintem várok addig, és majd meglátom,hogy ott hogyan viselkedik. :D
2012. aug. 11. 00:25
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincs... mert mindig te írsz..
2012. aug. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
erre gondolok én is :/
2012. aug. 11. 00:29
 6/12 anonim ***** válasza:
de ha elhivodvalahova,abból sokat meglehet tudni hogy mi lesz a reakciója és hogy fogadja meg hogy szeetne-e veeld élőben is ebszélgetni.és az hogy nemir rád lehet hogy csak fél.
2012. aug. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát haver ez több mint esélytelen.


Én ismerek egy lányt,akivel ugyanez van,azzal a különbséggel,h mindig Ő ÍR RÁM. De én ennek se tulajdonítok túl nagy jelentőséget...vagy kellene?

2012. aug. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
lehet,h ő is beléd van zúgva,mint én az említett hölgybe :D
2012. aug. 11. 00:37
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát nem hiszem,nekem tetszik a lány,de ezt ő nem tudja,próbálok nem foglalkozni vele,nem rá gondolni,és eszem ágában sincs ráírni vagy ilyesmi. Mindig ezzel zaklat fel,h megkeres. Na lényeg a lényeg! Barátja van ... :S
2012. aug. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szerintem hívd el sétálni vagy fagyizni,de ha többször lemondja akkor csak barátként tekint rád.Ha bele egyezik akkor meg szépen vezesd fel a témát,és kérdezz rá,hogy mit szeretne: barátot v. többet. :D

rem tudtam segíteni ;) :D

2012. aug. 11. 00:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!