Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem még nála?

Figyelt kérdés
Van egy lány facen szoktunk beszélni(mindig én írok rá),de akkor jókat beszélünk.Viszont sokat van fent,de sose ír rám.Úgy érzem,hogy csak én szeretnék kapcsolatot, Ő MAX. barátként tekint rám szerintem.

2012. aug. 11. 00:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az nem számít a nőknél, hogy van e barátja vagy sem... hiába pampognak itt is össze-vissza a tisztességről, az a csaj beléd van zúgva :)
2012. aug. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát most annak mi köze a tisztességhez,h belém van e zúgva?!

Ha így is van,attól még lehet tisztességes és szakít a barátjával,mielőtt velem összejönne. Az h belém van zúgva,az csak egy érzés,nem tehet róla.

2012. aug. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!