Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bosszút álljak? Mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszút álljak? Mi lenne a helyes döntés? 26/L

Figyelt kérdés

Régen akartam egy helyes pasival járni, de neki nem kellettem, sőt elég csúnyán ellökött magától, és magasról tett rám, és elhordott mindennek, mert vegyem már észre magam,hogy nem kellek neki. Ez mély sebet hagyott bennem.

Utána pár évre, véletlenül összefutottunk egy városban, és nem akart hinni a szemének,hogy teljesen megváltoztam, külsőleg, és bánja,hogy így viselkedett velem, és most meg kapar utánam ezerrel.


2012. aug. 1. 16:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
37%
Tedd ugyanazt, amit Ő veled. Lehet, hogy csak ki akar használni!
2012. aug. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire rég volt. Ha eléggé rég akkor lehetsz enyhébb. Én odavágnék.
2012. aug. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Hát a pasi jobban ját ha keres helyetted másikat mert ha 26 évesen annyi tartás van benned mint egy katicabogárban és annyi eszed lehet mint egy kerti törpének. Nem kellettél neki? És ezen miért vagy felháborodva? Jaaah, hogy az önérzetedbe gázoltak azzal, hogy elutasítottak? Elég önző egy embert neveltek belőled: minden mondatodban a: én, nekem, akartam, magasról tett rám... és bosszút akarsz állni? Hát inkább drága szívem próbálj meg felnőni mert ilyen gyerekes viselkedéssel sok pofon fog még érni téged.
2012. aug. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Szerintem most már szívesen megdugna, hogy lefogytál. =)
2012. aug. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Össze akarsz vele jönni?

a) Igen

Összejössz vele és hagyod a múltat a múltban.

b) Nem

Elmondod neki, hogy régen nagyon megbántott, így soha nem tudnál vele lenni, hagyjon békén.

c) Nem, és még jól ki is akarsz cseszni vele

Szépen visszafogod magad, mert senkinek nem tennél jót, utána a b) válasz szerint cselekszel.


Ez lenne a helyes döntés. A bosszú soha nem tesz semmit jobbá.

2012. aug. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
A bosszú kicsinyes dolog.
2012. aug. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Minden embernek fáj az elutasítás. Sőt az a legfájdalmasabb. Gondolom,hogy téged még nem utasítottak el. Remélem,hogy majd megízleled,hogy nem csak az önérzetedbe gázolnak azzal,hogy elutasítanak...túl fiatal lehetsz,hogy észrevedd
2012. aug. 1. 16:29
 8/23 Hanariko ***** válasza:

Gondolom nem csak egyszerűen közölte vele a pasi, hogy bocs nem vagy az esetem.

"elég csúnyán ellökött magától, és magasról tett rám, és elhordott mindennek"

Ez nem épp egy egyszerű elutasítás... ezt üzenném annak, aki azt mondta önző vagy, kérdező.

Hogy bosszút mivel állhatnál... hát ugyan ezzel a módszerrel, amit már szintén javasoltak.

2012. aug. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Te döntöd el, hogy mihez adod a neved, és mire fordítod az erőd, energiád.
2012. aug. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Én a helyedben megengedném ,hogy teperjen majd mond neki azt amikor a célegyenesben van mond neki ,hogy ő olyan jó barát kár ,hogy a barátaiddal nem tudnál járni.


Ezzel szerintem rendesen megszivatod.


Vagy egyenesen megmondhatod neki ugyan azokkal a szavakkal amiket ő használt ,hogy kopjon le mert nem jön be.


Vagy mond meg neki az első randi végén ,hogy látod mit hagytál ki? Most már soha nem lehet köztünk semmi.


Kicsinyes meg gyerekes meg gonosz dolog a bosszú ,de neked is nagyon fájt a dolog. Hátha tanul a hibájából és nem külső alapján ítél legközelebb.



21/f

2012. aug. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!