Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kedvesem bánt engem. Még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kedvesem bánt engem. Még sosem találkoztam ilyen agresszív hölgyeménnyel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt hiszi, hogy akármikor, ha kedve tartja bántalmazhat, meg is üthet. Csak azért mert ő egy hölgyemény, én eddig nem ütöttem vissza. EGYSZER SE!! De már elegem van, ha 1-2 napig nyugi van, akkor már félek, hogy mikor kapom a következő pofont. Néha emiatt aludni sem tudok. Főleg akkor rossz a helyzet, ha agresszívra issza magát. 42 éves úriember vagyok.
2012. aug. 12. 13:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
zárd ki egy napra.
2012. aug. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Bodzaszedő kisebbségi a mamutod, vagy pankrációátor?

:D

2012. aug. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

közös albérletben lakunk, amit természetesen a megbeszéltek ellenében kizárólag én fizetek...

Jól néz ki és aranyos, amikor épp jó passzban van. Nyugtatókra gondoltam, ezekről mi a véleményetek?

2012. aug. 12. 14:20
 14/19 anonim ***** válasza:
Linkeld el privátban a meztelen testéről készűlt képet, szívesen megnéznénk! Hány éves a csaj?
2012. aug. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Gyógyszer és az alkohol nem jó párosítás.


Keress új albérlőtársat. Ha meg úgyis egyedül fizeted a kérót, akkor menj el egy másikba egyedül.

2012. aug. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
én úgy segb rugnám hogy még a NASA sem tudná kiszámolni a röppályáját :-)
2012. aug. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én tökre bírnám ha egy nő megverne...
2012. aug. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Én szakítanék, nemcsak az agresszió, az alkohol problémák miatt is. Ha nagyon szereted, és nem tudod elengedni, próbálj meg leülni és megbeszélni vele, esetleg vedd rá hogy mennyen el orvoshoz. Rengeteg csoport létezik az alkohol, és az agresszió leküzdésére is.. Emellett akár sportolhatnátok együtt valamit, jót tenne a kapcsolatotoknak és levezetné a párod a felesleges energiát. Én mindenképpen az orvost ajánlom!!


14/L

2012. aug. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Papírpocs! ha meg akar ütni, látod rajta. akkor nyomj egyet az arcára, de akkorát, hogy behorpadjon a homloka. aztán, amikor kezd észhez térni, egy ugyanilyet a másik oldalról, ha még van nem véres rész rajta, akkor jól elkapod a torkát, lenyomod a padlóra és elmondod, hogy kiakirály! ennyibmeg
2012. aug. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!