Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én rontottam el valamit?

Figyelt kérdés

Tényleg párkapcsolatilag is boldogtalanná tud tenni egy férfit, ha romlik az anyagi helyzete? Sosem voltam gazdag, mikor megismert sem. Átlagos családból jöttem, mégis mióta rosszabbodtunk anyagi szempontból, a hétköznapok sem ugyanazok már. Sokkal türelmetlenebb, másabb lett.

Én megteszek mindent, ami tőlem telik, de ő mégis akkor boldog csak ha lesz egy kis pluszunk.


Tényleg ennyire számít, ennyire kell a férfiaknak a pénz a boldogsághoz? Még akkor is ha a felesége és a gyerekei is szeretik őt és ezt ki is mutatják neki?


Én nem értem.


2012. aug. 12. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van ilyen. A pasikban még benne van ösztönösen hogy mindent meg akarnak adni a családjuknak és hogy az ő feladatuk ellátni öket ezért természetes ha zavarja ez öket. Az más kérdés hogy nem csak ezen múlik a boldogság, de erre neki kéne rájönnie...
2012. aug. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
jó tudni hogy másnak is szar az élete. fel a fejjel!
2012. aug. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos a pénz miatt változik? De amúgy sokan mondják, hogy a pénz nem boldogít, pedig igen. Sokkal könnyebb, ha valaki mindent megtud venni, amire szüksége van, pár olyant is amire nincs.
2012. aug. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
amúgy a párod dolgozik?
2012. aug. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy sajnos nem vagyok egyedül a problémámmal.


Szerencsére a munkához mindig is jól viszonyult ő is és én is. Ha nem így lenne már léptem volna.

2012. aug. 12. 15:19
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos tényleg a pénz miatt változik, ezt nem is titkolta sosem.


Köszi az eddigi válaszokat!

2012. aug. 12. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!